Ženy dnes převzaly roli mužů: Nejkurióznější způsoby, jak chtěly sbalit muže, vám otevřou oči

I vy máte pocit, že muži jakoby zapomněli udělat první krok v balení žen? Zdá se, že ženy tento úkol přebraly za ně a jsou ochotné jít až za hranice své soudnosti.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Stále více se ve společnosti skloňuje věta, že muži se jaksi zbavují odpovědnosti a už dávno je nebaví ženu balit, natož dobývat. Ženy se však nestydí a tento úkol postupně přebírají za ně. Není proto nic překvapivého na tom, když se někoho zeptáte, jak se seznámili a dali dohromady a muž vám odpoví, že ho sbalila žena. Muži čekají na ten první impuls od ženy a vlastně i na ty další. O tom, že opačné pohlaví je ochotné udělat cokoli pro to, aby dotyčného pana zaujalo, svědčí i příběhy samotných mužů, o které se s námi podělili.

Čtěte více: Dělat tuto věc s manželem je obrovský risk: Neudělejte stejnou chybu jako já, pokud nechcete přijít o muže

Nestačím se divit, co ženy posílají ve zprávách

"Dlouhý čas jsem odolával sociálním sítím, nepotřebuji sdílet své soukromí. Později jsem však zjistil, že v dnešním světě se tomu velmi nevyhnu. Soukromí nesdílím, ale typicky mužské záležitosti jako auta, zajímavé hotely z cestování a služebních cest či to, k čemu mám vztah, ano. Ani jsem netušil, co to udělá s ženským pohlavím. Automaticky mám schránku plnou zpráv a stačí si vybírat jako na seznamce. Přiznám se, že jsem zůstal mírně v šoku, když mi ženy (a nebylo jich málo), posílaly samy od sebe lechtivé fotografie zcela bez zábran. Nestačím se divit, jak "Doba pokročila". Mám však manželku a neměnil bych za žádnou jinou. No jako každý chlap, podívám se, když už mi to přišlo ve zprávě ..." odtajnil Peter (39), který ani sám netušil, jaké to mají dnes muži se ženami "jednoduché".

Mladé ženy mají dnes více zkušeností než pornoherečka

"Byl jsem na narozeninové oslavě mého kamaráda a když jsem jel domů na taxi, nabídl jsem se, že vezmu i jednu slečnu, měli jsme společnou cestu. Seděli jsme oba na zadním sedadle a v tom mi začala šmátrat v kalhotách. Samozřejmě, měla vypito a zábrany šly bokem. Přišlo jí to velmi vzrušující a chystala se rovnou na věc. Hlavou směřovala do mého rozkroku, upozorňuji, že vpředu byl řidič. Trošku jsem ji zpacifikoval, ale nakonec jsme skončili u mě doma. Nic víc bych však s ní nechtěl, jen jsme si užili. Řeknu vám, dnešní mladé ženy mají více zkušeností  než vyzrálá žena ... Byl jsem z toho zaskočen," otevřeně se nám svěřil podnikatel Matouš (36).

Nepřehlédněte: Manželova sekretářka byla moje spojka, která mě informovala o jeho krocích: Takto jsem zjistila, že mi lže

Zaplatila mi dovolenou, abych s ní šel na rande

"Jednou mě jedna žena, která neustále vtipkovala a snažila se mě sbalit, pozvala na dovolenou a oznámila mi to jako fakt. Nevěděla, jakým způsobem mě má zaujmout a tak vybrala luxusní dovolenou pro nás dva. Nevím, měl jsem v ten moment pocit, jako bych žil na jiné planetě. Opravdu si žena myslí, že musí muži platit dovolenou, aby s ní šel na rande? Zbytečně mě dostala do situace, kdy jsem nevěděl, jak jí slušně říct, že prostě nemám zájem. To, že za mnou přijde s návrhem na dovolenou, kterou zaplatí ona, aby mi dokázala, že není zlatokopka, mi přijde špatný vtip, no a pro chlapa i dost ponižující," dodává, dnes už s úsměvem, Patrik (31).

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..