Letní účes, který v horkých dnech oceníte: Poloviční drdol musíte na sobě vyzkoušet, držte se tohoto zlatého pravidla

Stylový účes, který vás nostalgicky vrátí zpět v čase. Poloviční drdol reflektuje současnost a není divu, že se stal jedním z nejmodernějších účesů.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Účes, který si mnozí pamatujeme z dětských dob, ožil. Módní a beauty ikony zavedly tento trend do běžné rutiny a účes ihned nabral na popularitě. Princip spočívá v tom, že horní část máte svázanou v drdolu a spodek jsou rozpuštěné vlasy. Čím nedbalejší, tím přirozenější a autentičtější.

Inspirujte se: Se šarmem Francouzsky: Poznejte léty ověřený tip okouzlujících žen, vděčí za ni pouze této věci

Poloviční drdol si pamatujeme jako "falešný cop"

Určitě si mnozí z vás pamatují, že zmiňovanému účesu se říká také "falešný cop nebo drdol". Celý trik spočívá v tom, že vrchní část stočíte do drdolu a spodní vlasy zůstávají volně rozpuštěné. Tento typ účesu sluší ženám s jakoukoli délkou vlasů, nejméně však po ramena. V létě je účes u žen velmi populární a pokud jste ho dosud na sobě nevyzkoušely, právě teď je čas na změnu. Samy uvidíte, jak jinak budete vypadat a vykročíte tak ze své denní rutiny.

Messy hair dodají celkovému looku tu správnou šťávu

Vlasy rozdělte tak, abyste horní čtvrtinu daly mimo rozpuštěných vlasů a zatím je přichyťte skřipcem. Do zbývajících rozpuštěných vlasů aplikujte stylingový přípravek na zvětšení objemu. Díky němu později dokážete dosáhnout rozcuchaného efektu. Záměrné "messy hair" vytvářejí na hlavě přirozený dojem spojený s létem a nespoutaností podobně, jako tomu je u beach waves účesu. Chcete-li dosáhnout vlny pravidelněji, nebojte se použít kulmu, ale dbejte na to, aby vlny nebyly zcela rovnoměrné, konečky prstů je pak rozcuchejte.

Nepřehlédněte: Letní účesy do práce, které nyní letí: dosáhněte objemu ve vlasech a vylepšete svůj look o 100%

Horní část vlasů, kterou jste na začátku oddělily, pěkně rozčešte hřebenem a naneste stylingový krém, aby se vám jednoduššeji vytvářel účes. Potom stočte vlasy do drdolu zcela přirozeným dojmem a použijte sponky na přichycení. Výsledný dojem zafixujte lakem na vlasy s přidaným leskem.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..