Posedlost štíhlostí jako prokletí princezen? Diana, Kate i Victoria se velmi úzkostlivě zabývaly svou hmotností

Samozřejmě, pokud jste každý den pod drobnohledem médií, toužíte vypadat co nejlépe. Avšak touha po doknalosti, se u mnohých členek královských rodin, změnila doslova na posedlost.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Když se touha po dokonalosti promění na posedlost

Ženy, které jsou neustále na očích veřejnosti, chtějí vypadat samozřejmě co nejlépe. A bohužel, občas to přináší i svou daň. Pokud totiž navíc patříte k členkám královských rodin, pozornost na vás se obrací o něco častěji. A pak je už opravdu jen krůček k tomu, aby se vaše touha po dokonalosti proměnila na posedlost. Své o tom dobře věděla i manželka prince Charlese, princezna Diana, vévodkyně Kate Middleton nebo švédská princezna Victoria. Každá z nich, totiž měla jako vzor tělo bez jakékoliv známky tuku.

Nepřehlédněte: Tajemství toho, proč princ William čekal tak dlouho, dokud požádal Kate o ruku: Chtěl si být jistý touto věcí

Každá jiná, ale přece mají něco společného

Princezna Diana v podstatě jako první nabrala odvahu a vyslovila tento fakt nahlas. Její problémy se stravováním začaly už v roce 1981. Jelikož se v novinách velmi často propíraly její baculaté tvářičky, rozhodla se držet dietu. A to byl začátek začarovaného kruhu. Od té doby s tím totiž nedokázala přestat. Diana denně přijala maximálně 600 - 700 kcal a to i ve formě zeleniny či ovoce a svůj jídelníček si neustále kontrolovala. Časem se však tomu přidalo i zvracení a používání laxativ. Touha po perfektním těle ji neustále hnala k tomu, že si musí svoji hmotnost udržet.

Čtěte také: Ctižádostivá, smyslná, či s mateřskými sklony: Znamení vašeho partnera prozradí, po jaké ženě opravdu touží

Kate

Odkdy se dala Kate Middleton dohromady s princem Williamem, v podstatě si stále udržovala svoji váhu. Vždy hodně sportovala, věnovala se plavání, jízdě na kole, v zimě lyžování. Pohyb byl odjakživa její přirozenou součástí života. Nicméně pár měsíců před svatbou, začala expresně rychle hubnout. Dokonce až v takové míře, že ji začaly v médiích přirovnávat právě k princezně Dianě, která léta bojovala s anorexií a bulimií. Kate chtěla ve svatebních šatech okouzlit a působit co nejkřehčeji. To se jí také podařilo. Držela Dukanovu dietu a od té doby si vlastně svou absolutně bezchybnou figuru, na které byste marně hledaly i jen gram tuku, drží.

Victoria

Švédská korunní princezna Victoria, patřila vždy spíše do kategorie baculek. Avšak v jistém okamžiku se ze svých 80 kilo dostala velmi rychle na 55, kdy ji v médiích opěvovali jak dobře vypadá. To ji "nakoplo" k tomu, že chce být přece jen ještě o něco štíhlejší. No to už bylo jasné, že trpěla poruchou příjmu potravy. Nenáviděla své tělo a to jak vypadá. Avšak Victoria se z toho dostala. Pomohl jí zejména její manžel Daniel a narození dcerky. Dnes má normální figuru a je spokojená sama se sebou. Nuže jak vidíte, být neustále pod drobnohledem médií, má i svou odvrácenou stránku.

Přečtěte si také: Ranní beauty rutina Elsy Hosk si vás okamžitě získá: Takto se dopracujete za 8 týdnů k tělu bez celulitidy

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..