Pokud mu ve vztahu nedopřejete tuto věc, poběží za jinou: A ne, netýká se to otázky sexu

Víte, na čem může i váš dlouhodobý vztah ztroskotat? V podstatě na zcela banální věci, které málokterá z nás připisuje význam a věnuje pozornost.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Víte, jaká žena je pro muže výjimečná? Co by mu měla dopřát, aby od ní neutekl k jiné za žádných okolností? Nám se to podařilo odhalit. A myslíme, že budete docela mile překvapeny, jak málo vlastně chlapům stačí ke štěstí. Zcela banální věc, na kterou však mnohé zapomínáme a tlačíme ji do pozadí.

Čtěte více: Jedna věc mi v našem vztahu nedá spát: Dělal ji pro svou bývalou a mohl se přetrhnout, ale v mém případě je to tabu

Na toto jaksi zapomínáme

Přestože se většina z nich snaží navenek působit dojmem "skály", či "železného muže", uvnitř potřebují něco zcela jiného. Tušíte co? Ne nejde o otázku intimity a sexu. Je to laskavý dotek či pěkné vyznání lásky. Avšak na denní bázi. Ruku na srdce, milé dámy. Kdy jste vašemu muži naposledy řekly, že je výjimečný? Že pro vás hodně znamená? Že si velmi vážíte všeho co pro vás a vaši rodinu dělá? Nepamatujete si? Tak máte značný problém. Slova uznání a chvály jsou totiž něco, bez čeho muži prostě nechtějí a neumějí fungovat. A můžete mu dopřát klidně sex každý den. Toto je pro ně důležitější, i když to možná neřeknou nahlas.

Nepřehlédněte: Pokud jste si myslely, že vám projde nevěra, mýlíte se: Tato věc vás vždy prozradí

Emocionální podpora a slova chvály

Přesně tak lze definovat to, bez čeho muži neumí ve vztahu fungovat. Je pro ně nesmírně náročné být ve svazku s partnerkou, s kterou se cítí nedocenění. To je hlavní důvod, proč muži rádi střídají ženy. Vždy na začátku si totiž na všem dáváme záležet, neustále ho chválíme, projevujeme mu city, hladíme ho, objímame, staráme se o to, abychom měli perfektní sexuální život. No časem to jde jaksi do zapomnění. No pokud chcete aby to mezi vámi dobře fungovalo, rozhodně by se to nemělo dít. Mluvte mu o tom, že si život bez něj nedokážete představit, denně mu řekněte, že ho milujete a najděte si něco, za co ho pochválit. Věřte, že i když se tváří jako nesmrtelní, právě toto potřebují. Pokud to budete dělat, uvidíte, že se ten váš na jinou ani nepodívá.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..