Největší trendy v bytovém designu na léto 2019: Vytvořte si doma atmosféru letoviska těmito malými změnami

Přírodní materiály a zemité odstíny, měkkost a západ slunce, kdy je tzv. zlatá hodinka. Vychutnejte si atmosféru letoviska přímo u vás doma, ke změně vám postačí tyto detaily.

Zdroj:H&M
Zdroj:H&M

Sezóna dovolených je za dveřmi a s ní i vysoké teploty a nekonečné sluneční paprsky. "Golden hour" nebo tzv. "Zlatá hodinka" vytváří kouzelnou atmosféru, která je jakýmsi balzámem na duši.

Nechte přenést závan dovolené do vašeho domova a vykouzlíte si z něj během léta prostor, který nebudete chtít opustit. Počasí je přející a proto nikoho nepřekvapí, že návrat k přírodě, zemitým tónem a materiálem je v interiérovém i exteriérovém průmyslu na prvních příčkách.

Inspirujte se: Vytvořte si svůj ženský koutek i u vás doma: Na tomto místě se můžete líčit a prezentovat své já

Křišťálové sklo plní úlohu nostalgie

Masivní křišťál na stole v kombinaci se světlým interiérem. Všimněte si v okolí světla, které vytvářejí dokonalou souhru právě se sklenicemi. Novodobý a moderní nábytek, který je vyroben ručně tradičními metodami má novou tvář. Inspirace pochází z přírody, jejíž součástí jsou květinové motivy a geometrické tvary.

Jednoduché vzory a přírodní stolování

Lněné ubrusy jednoduchých vzorů jsou ideálním dekorem na stolování venku. Návrat k tradicím můžete zkombinovat s přírodními materiály a svou roli hraje i proutí nebo ratan. Pokud hledáte čistotu v nádobí, vyhýbejte se sněhobílé. Přirozenější efekt dosáhnete krémovým zbarvením.

Letní příběhy, které se odehrávají venku

Lehké přírodní materiály, zemité odstíny střídající se s krémovými a západ slunce vytvářející stíny. Letní idylka. Obklopte se přírodou v jakémkoliv stylu blízkém vašemu vkusu a vychutnejte si všechno to, co nám matka příroda nabízí. Len, ratan či velký rontangový květináč jako doplněk, který vykouzlí intimní atmosféru. Léto, to je romantika všude kolem.

Nepřehlédněte: Barva roku 2019 bude nádherná korálová: Takto se přenesla do jednotlivých trendů i bydlení

Přestěhujte se v létě ven

Stylový nábytek na vaši terasu nebo balkon, který vám zajistí to nejkrásnější léto. Vhodné na opalování se. Přes den a večerní pohodu při sklenici vína. V kurzu jsou prošívané modely, rozkládací pohovky či variabilní křeslo si na první pohled zamilujete.

Foto:
H&M, Depot, Westwing, Profimedia, Karup Design (Bonami)
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..