Kabelka a la Sex ve městě zažívá comeback: Máte už i vy svou clutch?

Díky značce Bottega Venneta se na vrchol našeho wishlistu dostává další klasika ikonické Carrie Bradshaw.

It bag ve stylu Sex ve městě zažívá comeback
It bag ve stylu Sex ve městě zažívá comeback

Každá žena si uvědomuje, jak důležitou roli může hrát doplněk v jejím outfitu. Zatímco pro každodenní použití většinou upřednostníme "jde mi ke všemu" mega kabelku, na speciální příležitost - svatbu či na drink ve městě - volíme raději její menší verzi. Podobně, jak si v éře Sexu ve městě získala oblibu tzv. "Clutch" kabelka vyvolala revoluci i dnes. Kolem tohoto typu kabelky se rozpoutal zájem díky Danielovi Lee, novému kreativnímu řediteli módního domu Botegga Veneta, který dal této ikoně nový šat.

Vítej, Bottega Venetta Pouch!

Dnes má Bottega Veneta svou vlastní nezaměnitelnou verzi clutch - Bottega Venetta Pouch! Zdá se, že nejen Instagram, ale celý svět podlehl tomuto chic módnímu doplňku. Pouch je nadrozměrná clutch kabelka s pečlivě nasbíranou kůží, která se formuje do hladkého uzavírání na vrchu. Je prostornější než tradiční clutch, jak ji známe a její jednoduchost z ní dělá kousek, do kterého se vyplatí investovat. Lee navrhl kromě její hladké verze i verzi se vzorem ve stylu "intrecciato weave", který přímo křičí Bottega Veneta! (Její různorodé variace však najdete i v dostupnějších cenových relacích.)

Kabelka léta

Chválou na adresu této must-have kabelky nešetřila ani nákupní ředitelka e-shopu MyTheresa.com, Tiffany Hsu. "Bottega Veneta je jednou z nejvíce kultovních a luxusních značek v módním průmyslu a velmi ráda vidím, jakou úžasnou práci udělali s S / S 19 doplňky - zejména s clutch The Pouch, která je jednou It bags této sezóny," vysvětlila pro Who What Wear . Dodala také proč tomu tak je: "Kůže je extrémně měkká a pouzdro má perfektní tvar a velikost na nošení během dne i večera. Tento styl uvidíme v létě všude. Věřím, že Bottega je značka s bohatým dědictvím a člověk si takové věci uchovává navždy."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..