Zvěrokruh odhalí vaše superschopnosti: Víte, kterou silnou stránkou disponujete právě vy?

Podle astrologů má každá ženská představitelka zvěrokruhu svou vlastní tajnou moc! Jakou výhodou disponujete vy?

Jakou superschopnosť dostalo do vínku vaše znamení?
Jakou superschopnosť dostalo do vínku vaše znamení?

Odhodlaná žena - Beran

Přestože se vám do cesty postaví velká překážka, dříve nebo později najdete způsob, jak ji překonat. Vše sice nemusí jít jako po másle, ale Berani na cestě za svým cílem neznají kompromisu, že?

Kreativní žena - Býk

Mnozí mají falešný dojem, že ženy narozené ve znamení Býka jsou bytosti, u kterých představivost absentuje a jsou spíše z těch, který v životě vede užitek. To však není správně! Ve skutečnosti jste chytrý a silný jedinec, který řeší problémy pomocí vysoce rozvinuté představivosti.

Společenská žena - Blíženci

Jste mistrovské "manipulátorky", jste velmi dobré v manipulaci s lidmi. Jste schopni dosáhnout mnohé jen za použití slov. Lidem se doslova dokážete dostat do hlavy.

Umělecká žena - Rak

Ženu narozenou v tomto znamení je téměř nemožné porazit. A důvodem toho je, že pokud opravdu potřebuje, může se stát doslova kýmkoliv! Žena narozená ve znamení Raka má mnoho tváří.

Nebojácná žena - Lev

Ženy narozené ve znamení Lva doslova neznají strach, takže jsou vždy všude první. Jsou většinou šikovné, krásné a jednoduše královny!

Moudrá žena - Panna

Nejsilnější stránkou je jejich logika a pozoruhodná inteligence. Vždy vědí, co dělat a jsou proto vhodnými osobami, které vám mohou poskytnout mnohé užitečné rady.

Okouzlující žena - Váhy

Ženy tohoto znamení jsou doslova vílami v přestrojení. V každé situaci se jim podaří zůstat roztomile a kouzelně. Vedle takové ženy se každý člověk bude cítit jako skutečný hrdina!

Atraktivní žena - Štír

Dokonce i bez nulového úsilí, působíte na lidi (a obzvláště na muže) jako magnet. Jsou k vám vaší atraktivitou doslova přitahováni. Jak to děláte ?!

Šťastná žena - Střelec

Žena tohoto znamení připomíná kočku s devíti životy. Zatímco ostatní smete vlna tsunami zvaná život, vy stále stojíte přesně tam, kde jste byly. Máte pozoruhodné štěstí posílený nekonečným optimismem!

Ambiciózní žena - Kozoroh

Ženy narozené ve znamení Kozoroha jsou schopny pracovat non-stop a nevykazují žádné známky vyčerpání. Přirozeně, díky tomu, že jste tvrdě pracující člověk, získáte spoustu odměn. Ze všech znamení máte právě vy ten největší motor!

Mimořádná žena - Vodnář

Ačkoliv někteří lidé považují ženy tohoto znamení za poněkud zvláštní a nepříliš dobře adaptovatelné do běžného života, není to pravda! Když zavládne panika, Vodnáři jsou ti, kteří nejrychleji najdou cestu ze zapeklitých situací ven.

Intuitivní žena - Ryby

Žena tohoto znamení vidí a vnímá realitu svým osobitým způsobem. Díky této neuvěřitelné intuici mohou Ryby varovat své blízké před nebezpečím dávno předtím, než k němu dojde. A samozřejmě bude to vždy v pořádku!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..