Letní flirt mě téměř stál manželství: Nakonec mi vše pomohla zachránit tato jedna drobnost

Katka milovala dobrodružství jakéhokoliv charakteru. V podstatě od malička. A nezměnilo se to ani v době, kdy se velmi mladá vdala. Na obyčejný letní flirt, však doplatila téměř manželstvím.

Letní flirt mě téměř stál manželství
Letní flirt mě téměř stál manželství

Katka se vdávala poměrně mladá. Tedy na dnešní dobu určitě. Měla čerstvých 23, ale všechny její kamarádky si užívaly v té době svobodu, zábavu, párty a muže. Ona však toužila po něčem jiném. Alespoň si to myslela.

Láska jako z filmu

"Vždycky jsem chtěla velkou rodinu. Sama jsem jedináček, takže jsem vždycky chtěla minimálně tři děti. Nikdy jsem nevěděla, jaký je to pocit mít sestru, či bratra. Proto jsem to chtěla dopřát alespoň svým potomkům. No a když jsem potkala Ivana, věděla jsem, že on je ten pravý. Byl přesně ten typ muže, o jakém jsem od malička snila. Neuvěřitelně sexy, přitažlivý a maximálně pozorný. Říkal mi od začátku princezna a já si tak při něm opravdu připadala." První rok manželství byl skutečně přímo idylický. Oba si skvěle rozuměli, měli množství společných zájmů, i přesto, že Ivan byl o deset let starší než Katka. Pro ně to nebylo vůbec překážkou. Až do jistého momentu.

Prostě jsem to nezvládla

Ivan odešel v létě na dva měsíce na služební cestu do SAE. Pracoval jako developer a získali tam obrovského klienta. Katka zůstala doma sama a už po pár týdnech pociťovala samotu, prázdnotu a neuvěřitelně se nudila. Jediný, kdo se pohyboval v její blízkosti byl stejně starý soused Kamil. A tak večery začali trávit spolu u sklenky vína. Celé to bylo ze začátku velmi nevinné. No jednou se v nich obou něco zlomilo. Jednoduše si spolu začali. Katka to brala jako fajn kratochvíli, letní flirtík, dokud je manžel mimo, ale to s čím nepočítala bylo, že těsně po Ivanovem návratu zjistí, že je těhotná. "Byla jsem v šoku, absolutně jsem netušila, koho to dítě může být, protože termín seděl na oba dva. Proto jsem se rozhodla Ivanovi nic neříct a doufat, že to bude jeho. Nicméně Kamil to viděl jinak. Zamiloval se do mě a v osmém měsíci těhotenství, mému muži všechno řekl." Ivan však zareagoval velmi chladně. Dal Katce na výběr. Buď on nebo dítě. Nezajímalo ho, koho to bude. A ona si vybrala. Jeho. "Ano vím, je to hrozné, ale rozhodla jsem se obětovat nenarozené miminko, protože jsem svého muže skutečně milovala. Celý ten románek byl úlet a já jsem ho nechtěla ztratit."

Katka porodila a ještě předtím se s Ivanem dohodli, že dítě dá k adopci. No když se holčička narodila, Ivan to nedokázal. Řekl Katce, že chce aby jí dali jméno Grétka, po jeho mámě a on se k ní bude chovat tak, jako by byla jeho. Dokonce bez genetických testů. Ty dali udělat, když měla malá dva roky. A ano, byla Ivanova, no od té doby co přišla na svět ji miloval stejně. To co ho prý přesvědčilo, aby zůstal se mnou a nechali jsme si malou byla úplná maličkost. Stačilo mu, že jsem mu řekla, že vždy ho budu milovat více než kohokoli na světě. Že láska k dítěti bude velmi silná, ale zásadně odlišná než ta moje k němu.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..