Celebrity, které udávají styl na dovolené s dětmi: Eva Longoria zavítala do Disneylandu a co vymysleli další?

Cestování s dětmi je pro celebrity zábava. Výlety či dovolené se svými ratolestmi si vychutnali právě na těchto místech. Některé se rozhodli nadýchat historie, jiné šli za zábavou a další při moře či oceán. Takto jim to slušelo.

Eva Longoria strávila se svým vytouženým synkem Santim jeho první narozeniny v ráji pro všechny děti i pro dospělé, v Disneylandu
Eva Longoria strávila se svým vytouženým synkem Santim jeho první narozeniny v ráji pro všechny děti i pro dospělé, v Disneylandu

Eva Longoria

Herečka Eva Longoria strávila se svým vytouženým synkem Santim jeho první narozeniny v ráji nejen pro všechny děti, ale často i pro dospělé, v Disneylandu. Herečka se i na sociální síti poděkovala ochotným zaměstnanců tohoto pohádkového světa: "Děkuji všem, kteří pomohli udělat tento den speciálním, ale hlavně tomuto chlapovi, MICKEY."

Kromě zmíněného výletu do Disneylandu podnikla Eva se synkem i manželem výlet do New Yorku přímo na Manhattan. Společně to všem třem takto slušelo. Z fotografie je vidět, že si to užívá i malý Santi. Přestože si z tohoto období nebude asi hodně pamatovat, fotografie a šťastné úsměvy budou říkat za všechno.

Jessica Alba

Herečku Jessicu Albu měli mnozí potěšení vidět v nedalekém Římě, přímo na našem evropském kontinentu. Nadýchat se římské historie přišla s celou svou rodinou, dvěma staršími dcerami Honor, Haven a ještě malým synkem Hayes. Podle jejích slov na sociální síti byl Řím fantastický, přátelský a velmi horký a společně si to velmi s dětmi užila.

Kate Hudson

Další herečka Kate Hudson si vybrala za prázdninovou destinaci shodou okolností také malebné Itálie. Konkrétně se i s malou dcerkou Rani Rose, vydala na italské pobřeží Amalfi v části Kampánie. Podnikly i výlet lodí, kde si s dcerkou v náručí udělala i takovou momentku s krásnou scenérií za nimi.

Victoria a David Beckham

Celá rodina Victorie Beckham kromě nejstaršího syna Brooklyna, se nedávno vybrala na dovolenou do Španělska, konkrétně Seville. Victoria na svém Instagram prozradila, že Sevillu přímo milují. Podle těchto fotografií je jasné, že hezký čas s rodiči si tam užili i jejich děti, Romeo. Cruz a Harper. Zde je pár momentek z jejich společné dovolené.

Chiara Ferragni

Jedna z nejúspěšnějších světových influencerek, Chiara Ferragni, která se stala matkou teprve nedávno, už stihla se synkem Leem a manželem podniknout také několik výletů či dovolených. Společně strávili den v Disneylandu stejně jako i Eva Longoria se Santim.

Před pár dny zase v trojici cestovali do Itálie, do Milána. Jelikož Chiara i její manžel jsou původem Italové, vrátili se vlastně domů, aby malému Leovi ukázali zemi, ve které jsou jeho kořeny. Jednu momentku si stihli udělat přímo na letišti v Miláně.

Foto:
Instagram.com/evalongoria/
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..