Jste připraveny na festivalovou sezónu? Pořiďte si tyto kousky v těchto stylech, které patří do povinné výbavy

Sezóna letních festivalů je tady! Jste připravené? Tyto světové inspirace vám s povinnou výbavou na ty české pomohou.

Jste připraveny na festivalovou sezónu?
Jste připraveny na festivalovou sezónu?

Neon

Přestože jsou pastely letní klasikou, batika je retro oživením a zvířecí potisky nesmrtelné, nic nemůže zazářit více než neon. Zářivé odstíny růžové, oranžové, žluté, a zejména zelené jsou přímo "vyrobeny" na festivalovou sezónu. Pokud nic jiného, bude to velmi užitečné pro identifikaci v davech. Podle internetového obchodu Lyst jsou nejvyhledávanějším stylem pro festivaly roku 2019 neonové bikerové šortky s 190 procentním nárůstem vyhledávání.

Crochet

Pokud chcete toto léto kráčet ruku v ruce s aktuálními trendy, rozhodně nesmíte opomenout háčkování nebo tzv. "Crochet". Letošní Coachella byla tohoto trendu doslova plná. Způsobů, jak ho nosit je totiž hned několik. Nemusíte být hned vyznavačkou hippie, abyste si k němu našly cestu i vy. Můžete ho nosit také přes bikini nebo vysoké kalhoty, ale na druhé straně doplní i tašku nebo sandály.

Lace & denim

Kombinací krajky a džínoviny bychom mohly s klidným svědomím označit za standardní festivalové oblečení. Zároveň však i jedno z nejlepších. Tato módní dvojice je doslova bezkonkurenční combo, pokud jde o festivalovou módu. Když přijde na festivalové přípravy, tuto klasiku můžete "vyšperkovat". A to doslova! Stejně jako jemné šperky či oblíbené mušle, zdá se, že robustní zlaté šperky budou v tomto roce festivalovou novinkou.

Sheer

Jeden look, který na festivalech nikdy nevymizí, je boho look. Ať už chcete nosit téměř neviditelnou maxi sukni kombinovanou s body či plavkami nebo si letos vyberete průhledné "zvonáče." Je nepopiratelné, že si pozornost okolí získáte nejen koketním lookem, ale i svojí odvahou.

"The bigger the better"

V běžném životě si mnohdy vystačíme s džínami a tričkem, festivaly jsou však alternativní realitou a žádný trend není příliš trendy. Fráze "čím více, tím lépe" v případě festivalových doplňků skutečně platí. Takže, bez ohledu na to, co si oblečete, vězte, že doplňky jsou nutností. Od retro brýlí, výrazných šperků až po klobouky, důvěřujte nám, když řekneme, že toto je finální tečka vašich festivalových looků.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..