Zbavte se břišního tuku expresně rychle a za měsíc: Na tyto triky nedá dopustit okouzlující Lena Perminova

Okouzlující Lena Perminova se může pochlubit dokonalými křivkami a břichem, jaké jí závidí nejedna z nás. Víte, čemu za to vděčí?

Nádherná ruská modelka už dva měsíce po každém porodu, měla vždy zpět dechberoucí křivky. A má na to jeden speciální recept. Podívejte se spolu s námi, na co nedá tato fashion ikona, v rámci shazování přebytečných kil opravdu dopustit. S jejími radami velmi rychle zapomenete na to, co to vlastně břišní tuk je.

Břicho jako topmodelka na počkání

To, že jste mámou, ještě neznamená, že nemůžete vypadat hříšně sexy. Tak přesně této zásady se známá kráska drží do puntíku. Například poté, co se jí narodila dcerka, netravalo ani osm týdnů a měla zpět svou bezchybnou figuru. Jedna věc je pro ni při hubnutí posvátná a roky od ní nesmí odmítnout. Tvrdí, že ze stravy je třeba jednoznačně vyloučit hlavně bílý rafinovaný cukr, který se nachází v mnoha potravinách. Zapomeňte na jakékoliv sladkosti, zmrzlinu, pečivo, bílou mouku. Právě bílý cukr se totiž v břišní oblasti nejvíce usazuje. Proto se mu Lena už léta vyhýbá. Ve stravě nedá dopustit na proteiny, zdravé tuky, zeleninu a některé druhy ovoce.

Toto je neodmyslitelnou součástí jejího jídelníčku:

  • Zelenina: brokolice, salát, špenát, kapusta
  • Ovoce: banán, meloun, pomeranč, grapefruit, jablko, ananas, hrušky, papája
  • Proteiny: ryby, vejce, tvaroh
  • Tuky: olivový olej, rybí olej, máslo, ořechy, lněná semínka, avokádo, chia semínka
  • Sacharidy: hnědá rýže, ovesné vločky, celozrnné potraviny

Na tyto zásady nedá Lena Perminova dopustit

Opravdu je nezbytné a nesmírně důležité, aby bylo vaše tělo stále hydratované, pokud chcete zhubnout a zbavit se tuku v oblasti břicha. Tehdy to bez pitného režimu zkrátka nepůjde. Pokud totiž není organismus dostatečně hydratovaný, vaše játra nebudou dobře pracovat a proces spalování tuků, tehdy není tak účinný. Ideální je jíst 5 malých jídel během celého dne a poslední jídlo si dopřát nejpozději o 18:00 hodin.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..