Víme, kde můžete potkat nejkrásnější ženy světa: Toto jsou jejich nejoblíbenější prázdninové destinace

Supermodelky. Ulice Paříže, Milána, New Yorku a Londýna jsou pro ně místem výkonu práce. Kam vedou kroky modelek, když jsou "off duty"?

Zdroj: instagram.com/angelcandices
Zdroj: instagram.com/angelcandices

Elsa Hosk ve švédském Archipelago

Modelka Elsa Hosk nejraději vyrazí do svého rodného Švédska, speciálně do svého rodného města. Hosk říká: "Jsem nostalgická, protože v Archipelago jsem strávila mnohé léta. Je krásné, žádné jiné místo se mu nevyrovná - útesy, voda, jídlo, plachetnice, můžete jít z ostrova na ostrov, všichni moji přátelé tam mají domy, jsou tam i moji rodiče. Proto tam ráda chodím. "

Miranda Kerr na Tahiti

"Vždycky jsem si to tam se svými přítelkyněmi dobře užila," řekla Kerr. "Ráda plavu a když jsem s nimi před několika lety šla na Tahiti, byla tam nejkrásnější voda, jakou jsem kdy viděla. Hodně jsme meditovaly a poprvé jednou jsem také vyzkoušela paddle-board yogu. Když jsem z něj spadla, hodně jsme se tomu nasmály. Tento výlet byl přesně to, co jsme potřebovaly - kvalitní dámskou jízdu."

Behati Prinsloo v Jižní Africe

Modelka na otázku, které je její oblíbené prázdninové místo, odpověděla podobně jako i Elsa Hosk. Také za něj považuje místo, kde vyrůstala, "Kapské Město miluji, protože tam mám rodinu. Vyrůstala jsem mezi Namibií a Kapským městem a mám pro něj ve svém srdci velmi zvláštní místo. Je nádherné."

Nepřehlédněte: Pět celebrit, které zdaleka nemají velikost XS a vypadají dobře: Tyto známé osobnosti uznávají sexy křivky!

Bella Hadid v Turks a Caicos

Americká modelka si užila romantický útěk z reality s jejím neméně známým přítelem, hudebníkem The Weekend. Její fanoušky na Instagramu potěšila snímky plnými bikin a vodních skútrů. Idylické!

Candice Swanepoel v Brazílii

Modelka Victoria Secret Candice nemůže nasytit bezstarostné povahy Brazílie, "Miluji brazilskou kulturu - jídlo, hudbu, mnoho šťastných lidí, pláže a palmy. Je to mé oblíbené místo na dovolenou."

Kendall Jenner v Aspenu, Colorado

Kendall si před nedávnem evidentně potřebovala odpočinout od věčného léta v Kalifornii a přidala se ke zbytku klanu Kardashian při jejich útěku do Aspenu, o čem modelka dala vědět fotkou v bikinách ve sněhu. To ochlazení evidentně vzala skutečně vážně!

Lily Aldridge v Disney World

"Moje nejoblíbenější místo, kam chodím s mou dcerou Dixie je Disney World" říká modelka Lily Aldridge. "Vždy spolu máme ten nejmagičtější čas. Během posledního výletu jsem byla těhotná se svým synem, Winstonem, takže jsem nemohla jít na mnohé atrakce, ale Epcot byl doslova rájem plným jídla pro těhotnou ženu! Užila jsem si zcela nový úhel Disney Worldu a já si zamiloval každý kus."

Přečtěte si také: Osudové ženy prince Charlese: Tyto tři dámy ovlivnily jeho život ve všech oblastech

Helena Christensen v Dánsku

"Když se vrátím domů do severního Dánska, ráda vidím přátele a rodinu. Uteču do mé chaty na pláži a celý den plavu," říká Christensen."Tato fotka byla provedena před třemi lety, když jsem právě dostala své štěňátko, Kumu. Bylo to zábavné sledovat jak poprvé objevuje tolik věcí, zejména oceán. Každý večer bychom šly na pláž a chytila bych ​​poslední paprsky krásného západu slunce. "

Liu Wen v Číně

"Při mé práci obvykle nemám čas na letní dovolenou, takže když mě můj tým překvapil krátkým výletem do tří míst v Číně, bylo to pro mě opravdu speciální," říká Wen. "Nikdy jsem nevěděla, do kterého města míříme, dokud jsem se nedostala na letiště a neviděla jsem svou letenku, Bylo to tak spontánní! skočili jsme do Nanning, Chongqingu a Ordos a užili si týden plný objevování, nové přátele a jedení všech pochoutek místní kuchyně."

Adriana Lima v Salvador Bahia, Brazílie

O své vysněné dovolenkové destinaci modelka Adriana Lima říká: "Moje oblíbené místo pro dovolenou je moje rodné město v Brazílii. Chodím tam alespoň 2 krát ročně."

Foto:
Instagram.com/angelcandices, Instagram.com/hoskelsa, Instagram.com/mirandakerr, Instagram.com/behatiprinsloo, Instagram.com/bellahadid, Instagram.com/kendalljenner, nstagram.com/lilyaldridge, Instagram.com/helenachristensen, Instagram.com/liuwenlw, Instagram.com/adrianalima
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..