5 neodpustitelných chyb žen ve vztazích: dopouštějí se jich i vy?

Ano, i my ženy se dopouštíme prohřešků, které prostě naše polovičky nedokážou vystát. A to za žádných okolností. Tušíte, o které se jedná?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ve vztahu jsou jisté věci, které naše polovičky nejenže nedokážou vystát, ale jsou pro ně i neodpustitelné. Víte, na co jsou muži mimořádně citliví?

1. Nadměrná nezávislost

Toto je prostě holý fakt, muži neumějí pracovat s tím, pokud se u nás projevuje příliš velká forma nezávislosti. Potřebují totiž někoho neustále chránit a držet nad ním ochrannou ruku. I když to možná neřeknou nahlas, je to tak. Takže, když nemají pocit, že je potřebujeme, je to pro ně "malý konec světa." V té době utíkají k někomu jinému a hledají to, co jim chybí. Ano, jistá forma nezávislosti je fajn, ale všeho moc škodí.

2. Vítězství během hádky za každých okolností

Pokud se během hádky vždy snažíte mít ve všem pravdu, věřte, že to není cesta. Chlapi jsou na toto opravdu celkem citliví. Víme, mít poslední slovo, je pro nás důležité, ale můžete si tím ve vztahu způsobit mnohem více problémů než předpokládáte. Myslete na to, že i během hádky je nejideálnějším a nejlepším řešením kompromis.

Čtěte také: Z těchto zlozvyků muži nikdy nevyrostou: Který z nich vám zvedá tlak nejvíc?

3. Panovačnost

Panovačné ženy jsou kapitolou samou o sobě. Pokud se u vás projevuje tato vlastnost, pravděpodobně to nebudete mít ve svazku s žádným mužem příliš ideální. Právě toto považuje drtivá většina chlapů, za jeden z hlavních důvodů rozpadu vztahu i po mnoha letech. Snaha prosadit si svůj názor, neustupovat, trvat na svém jsou zkrátka přes. I v případě, pokud vás někdo bezmezně miluje.

4. Stavění se do role matky

"Maminkovský syndrom", či oidipovský komplex, jsou také velmi problematické. Pokud někoho milujete, dá se mu to projevovat i jinak než přehnanou péčí, úzkostlivostí a závislostí na něm. Věřte, že toto snese prostě má lokterý chlap.

Nepřehlédněte: Na toto byste si měly dát ve vztahu pozor podle hvězd: Raci a Štíři by měli být opatrní v oblasti důvěry

5. Zatajování

Všechny to děláme. Z času na čas přikrášlit skutečnost, změníme jisté fakta a snažíme se vypadat v očích okolí co nejlépší, i když realita je častokrát jiná. Avšak pokud vám záleží na vašem svazku, nedělejte to. Muži neumí rozlišit, co je malá a co velká lež. Všemu přikládají stejnou míru důležitosti. Berou to jako lež a to je pro ně neodpustitelné.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..