Tato znamení zažijí nezapomenutelný flirt tohoto léta: Patříte mezi ně i vy nebo vaše polovička?

Některé znamení zažijí letos opravdu nevšední léto. Víte, kdo prožije flirt, na který se skutečně nezapomíná?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

K létu patří nejen teplo, slunce, dlouhé a pohodové večery, ale přece jen také o něco více vášně a letních románků. Víte, které znamení zažijí v tomto směru opravdu výjimečné období a přežijí perfektní letní romanci? Podívejte se spolu s námi, jestli se mezi ně řadíte i vy, nebo vaše polovička.

Čtěte také: Tyto 4 věci mužům nikdy neříkejte: Co byste si měly nechat pro sebe za všech okolností?

Románek a letní flirt vás neobejdou, pokud jste se narodily v těchto znameních

Toto léto prožijete inspirativní období. Objevíte své nové já, prožijete skvělé dobrodružství, prostě budete mít pocit, že vám svět leží u nohou. Věřte, že všechno bude hrát ve váš prospěch a dané období bude přesně takové, jaké to má být. I přesto, že letní románek se může spojovat s množstvím potíží, vy si užijete jen jeho světlou a pozitivní stránku.

Nepřehlédněte: V době, kdy jsem byla těhotná, mi manžel zalhal: Překvapení na sebe nenechalo dlouho čekat, museli jsme začít od nuly

Bude vás doprovázet životní optimismus, energie na rozdávání a skutečně perspektivní budoucnost v čemkoliv, do čeho se vrhnete. Dokonce i zmíněný letní flirt může mít pozitivní dohru. A to jen díky balancu, který se vám bude dařit ve všem udržet. Toto však platí pouze v případě, že jste se narodily ve znamení Lva, či Berana. Pokud je to tedy váš případ, užijte si tuto fázi nejvíce jak se jen dá. Přesně takové léto totiž má být. Plné optimismu, zdravého sebevědomí, nadhledu a nezapomenutelných momentů!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..