Přítel si po našem rozchodu našel mou věrnou kopii: Kvůli tomuto jsem se však cítila ještě hůře

Veronika věděla, že po rozchodu její bývalý přítel sám dlouho nevydrží. Překousnout i to, že si našel její věrnou kopii. Nicméně tento podraz od něj nečekala ani ona!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vztah Veroniky a Gabriela se v začátcích od těch jiných velmi nelišil. V otázkách kariéry a ambicí se sice názorově rozcházeli, ale Gabriel si ji získal jeho veselou, žoviální povahou. Veronika byla plná ambicí, což souviselo s oborem, který vystudovala, dokud Gabriel se spokojil s tím, co má. Manuálně pracoval v zahraničí, kde si dobře vydělal, ale kam dochází na týdenní výjezdy.

Nepřehlédněte: Rok narození má vliv na to, jak dlouho vám vydrží vztah: Podívejte se, jakou významnou roli to hraje

"Několik let jsme v podstatě fungovali jako víkendový pár. V průběhu týdne byl Gabriel v práci a vracel se jen na víkendy. Samozřejmě, v začátcích vztahu to pro mě nebyl až takový problém. Já sama jsem hodně pracovala, což mi dokonce pomohlo získat i lepší pozici ve firmě. Začalo mi to vadit až časem, když jsme se rozhodli ve vztahu posunout a postavit si dům na pozemku, který jsem zdědila. Přišly první skutečné problémy. V souvislosti se stavbou a zařizováním domu bylo totiž třeba udělat velké množství rozhodnutí, na které jsem zůstala sama, protože Gabriel byl celý týden pryč a něco s ním konzultovat bylo v průběhu dne téměř nemožné. Několikrát jsem ho žádala o to, aby se vrátil domů a našel si práci u nás" vzpomíná Veronika na moment, kdy si uvědomila, že je sice ve vztahu, ale na všechno sama.

Věřila jsem správnému načasování

Již delší dobu předtím jsme se nebránili představě toho, že bychom měli dítě. Přestože se nám určitou dobu nedařilo, "netlačili jsme na pilu". "To, že jsem těhotná jsem zjistila v době, kdy byl dům téměř hotový, zbývalo ho jen dozařídit. Považovala jsem to za skvělé načasování. Vše bylo připraveno na to, abychom mohli být rodinou se vším, co k tomu patřilo. Z děťátka měl radost i Gabriel a myslela jsem si, že právě to bude pro něj impulsem, aby změnil zaměstnání. Mýlila jsem se. Abych to zkrátila, žádná velká změna se nekonala. Ani postavením domu, ani narozením našeho syna. Na vše - dům i syna - jsem zůstala sama. Na domácnost přispíval, to ano, ale peníze vám partnera nenahradí. Apelovala jsem, čas plynul, vše však zbytečně. Víkendy jsme trávili hádkami, které se zvrhly k rozchodu."

Přečtěte si také: Vyhněte se toxickým vztahům: Kombinace právě těchto znamení jsou předem odsouzeny k neúspěchu

Rána pod pás

Veronika znala Gabriela jako typ, který potřebuje někoho, ke komu se bude na víkendy vracet, proto se ani nedivila tomu, že si krátce po rozchodu našel novou partnerku. Společní přátelé dokonce uštěpačně podotkli, že vypadají jako sestry. "Nebyla jsem vůbec překvapená, že si někoho tak rychle našel. Necelý rok po našem rozchodu se dokonce zasnoubil, co jsem si také snažila nepřipouštět. My jsme se do tohoto bodu v našem vztahu totiž nikdy nedostali. Logicky, člověk se začne porovnávat a přemýšlet v čem udělal chybu. Podpásovka přišla o něco později, když jeho snoubenka otěhotněla a Gabriel byl pro ni a její dítě ochoten udělat to, co pro mě a mého syna ne, odejít ze zaměstnání a žít plnohodnotným rodinným životem," uzavírá příběh zklamaná Veronika, která doufá, že ji její štěstí teprve čeká.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..