Rozkošné sestry se staly hvězdami internetu: Plavkové senzace pro malé holčičky si díky nim zamilujete

Plavky pro ty nejmenší dokáží být také stylové a plné rozmanitosti. Inspirací jsou i tyto dvě rozkošné sestry, které ovládly internet. No nejsou k sežrání, co říkáte?

Zdroj: instagram.com/miss.lendel
Zdroj: instagram.com/miss.lendel

Jemimah & Leah. To jsou jména dvou dívek, které ještě ani nevědí, co se kolem nich děje a už jsou známé. V čase sociálních médií jim máma založila společný účet, aby mohla zveřejňovat své stylingové schopnosti pro nejmenší a dělá to tak dobře, že úspěch na sebe nenechal dlouho čekat.

Inspirujte se: Datum vašeho narození prozradí hodně o vaší osobnosti: Kdo je nejvíce předurčen na úspěch?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Nadia Lendel (@miss.lendel),

 

Vždy perfektně sladěny a přitom stále v dětském duchu

Malé fashionistky všude po světě otevírají diskusi o tom, zda je v pořádku, aby dívky v takovém věku něco podobného dělaly. V tomto případě je však třeba podotknout, že Jeminah a Leah jsou oblékány tak, aby si zachovávaly své dětství. Takže žádné přehnané Stylingy pro dospělé na nich neuvidíte, právě naopak, typicky dívčí kousky jako šaty, kytičky a během letních měsíců i plavky.

Plavky pro nejmenší se stanou zábavou a radostí

Full time máma a módní blogerka Nadia Lendel si se stylingem svých dívek hraje a doslova kombinuje zajímavé kousky. Maminky jistě vědí, že najít vhodné plavky pro své mrňouse dá někdy pořádný kus práce. Jemimah & Leah se objevily v několika variantách, které stojí za inspiraci a my vám je dnes představíme.

Řasení je na dětských plavkách "must-have"

Volánky kolem plavek. Holčičky milují tento styl plavek a cítí se v nich jako v peřince. Dvoudílné plavky jsou pohodlné, vše zakryjí a malé princezny se tak mohou cítit jako "velké slečny". Z barev se vůbec nemusíte bát odstínu "Baby blue", tedy modré. Kde je psáno, že dívky musí být spjaty vždy jen s růžovou a modrá je pro chlapce?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Jemimah & Leah Lendel (@lendel.couture),

 

Kytičky ve vlasech

Jednoduchý trik s velkým efektem. Stačí dát za uši jeden krásný květ a dovolenková atmosféra je na světě. Pokud se vrátíte zpět v čase zjistíte, že tohle jsme dělaly i my jako malé holčičky. V kombinaci s plavkami je světový outfit ihned na světě.

´

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Jemimah & Leah Lendel (@lendel.couture),

 

Kohoutí stopa

Vzor charakteristický spíše pro elegantní šatník žen, který když přenesete na plavky a ještě k tomu dětské, nabízí množství nových pohledů. Celé plavky v tomto motivu jsou na dívkách skutečně chic i na pláži.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Jemimah & Leah Lendel (@lendel.couture),

 

Zvířecí potisk přizpůsobený na děti

Jedním z klíčových trendů této sezóny je zvířecí potisk, který se většinou spojuje se zralými ženami. Na dětských plavkách ji v kreslené podobě najdeme také a musíme uznat, že jsou absolutně hot v provedení jednodílných, ale i dvoudílných.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Jemimah & Leah Lendel (@lendel.couture),

 

Foto:
instagram.com/miss.lendel, instagram.com/lendel.couture
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..