Nejlepší místa na dovolenou u moře s dětmi: Podívejte se, kde si to užijí nejen vaši nejmenší ale i vy samy

Pokud ještě váháte, kam na dovolenou s dětmi, máme pro vás několik skvělých tipů. Místa, na kterých si přijdete na své nejen vy samy, ale i vaše dětičky. Tak co, necháte se inspirovat našimi tipy?

Zdroj: instagram.com/falkensteiner.hotel.spa.jesolo
Zdroj: instagram.com/falkensteiner.hotel.spa.jesolo

Řecko

Říká se, že Řecko je na dovolenou s dětmi absolutně ideální. Nachází se relativně blízko, rychle se tam dostanete a nabízí sáhodlouhé, většinou pískové pláže a křišťálově čisté moře. Navíc strava je tam docela podobná té naší, takže vás ani mrňouse extra nic nepřekvapí. Pokud však cestujete s nejmenšími, soustřeďte svou pozornost při výběru, spíše na ostrovy. Jsou méně přelidněné, mnohem zelenější, klidnější a krásnější. Skvělou volbou je Mykonos, který je o cosi větrnější, ale připomíná malý Karibik, či Korfu, který patří mezi nejzelenější a nejkrásnější.

Itálie

Dlouhé promenády, množství obchodů, restaurací a dětských atrakcí. Přesně to je sever Itálie, který je pro děti jako stvořený. Pokud se vydáte například do oblasti Lido di Jesolo, autem tam jste z hlavního města za deset hodin. No a následně vás už čeká jen lenošení na skvělých plážích, procházky u moře, dovádění s dětmi, či ochutnávání italských dobrot. Přesně taková totiž Itálie je. Plná chutí, vůní, historie a nádhery všude kolem.

Chorvatsko

Dovolená s dětmi u moře je jedním z nejčarovnejších způsobů, jak strávit léto. Nicméně, pokud hledáte skvělé pláže, pohodlné ubytování a kvalitní stravu, tak přesně toto všechno nabízí Chorvatsko. Destinace, kterou Češi a Slováci  jednoduše milují. Pokud cestujete se svými děťátky, ideální je městečko Rovinj, v němž se snoubí historie s moderní a dětičky si tu určitě přijdou na své. Když však chcete jít na jistotu v rámci počasí, cestujte o něco níže, minimálně k oblasti Zadaru.

SAE

Pokud toužíte po exotice, věřte, že SAE jsou sázkou na jistotu. Obzvláště Dubaj. V Dubaji totiž ví, jak dát rodičům přesně to, co chtějí a zároveň jak děti ohromit. Svět fantazie, vodních her, romantických západů slunce, je zde na denním pořádku. Navíc počasí je relativně stále, při všem a všude se dodržuje 100% hygiena. Užijete si tu superluxusu, perfektní služby, bezpečí a celoroční koupání.

Foto:
instagram.com/emiratespalace, instagram.com/corfuimperial, instagram.com/falkensteiner.hotel.iadera, instagram.com
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..