Šťastně až do smrti? Při hledání toho pravého pro vás tato znamení vynechejte!

Říká se, že manželství se rodí v nebi a astrologové s tím do jisté míry souhlasí. Hvězdy totiž ovlivňují i způsob, jakým si budujeme naše vztahy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Beran

Ženy narozené ve znamení Berana jsou temperamentní. Občas mohou být netrpělivé a ve vyhrocených situacích až kruté či agresivní. Úspěch lze očekávat ve vztahu s partnery s klidným charakterem. Mezi ně určitě nepatří Beran, Býk nebo Lev.

Býk

Býci jsou skuteční milovníci pohodlí a stability, kteří drama přímo nesnášejí. Potřebují klidný život naplánovaný do tečky a jistotu toho, že se mohou na svého prartnera spolehnout za každých okolností. Z toho důvodu se vztah nebude dobře vyvíjet s bezstarostnými Blíženci, Střelcem nebo Rybami.

Blíženci

Společenští Blíženci milují objevovat nové věci. Dobrodružství je jejich druhé jméno. Tiší, plaší a nudní muži nejsou pro toto znamení vhodnými partnery, což znamená, že Rak, Panna a Kozoroh nebudou pro Blížence tou nejlepší volbou.

Rak

"Domáčtí" Raci většinou nemají tendence honit kariérní úspěchy, ale tyto dámy jsou bezkonkurenční, pokud jde o udržování tepla rodinného krbu. Logicky, muži, jejichž přesčasy v práci jsou počítány na dlouhé hodiny nebo ti, kteří jsou vždy na služebních cestách, pro ně nepředstavují partnery, s nimiž dokáží vytvořit souhru. Rodinu jako svou hlavní a jedinou prioritu nemají muži ve znamení Berana, Střelce a Vodnáře.

Nepřehlédněte: Svět je skutečně malý: To, že nevěra praskne právě tímto kuriózním způsobem bych v životě nečekala

Lev

Odhodláni vůdci, kteří se narodily v tomto znamení, jsou úžasně soběstační. Tyto ženy potřebují spíše submisivní partnery, se kterými nebudou mít žádné neshody. Muži narození ve znamení Lva, Ryb a Štíra nejsou pro tyto dominantní ženy vhodné.

Panna

Život ženy Panny je přesně naplánován a od svého muže očekává stejnou přesnost. Nechce partnera bez ambicí nebo jasných cílů, či toho, kdo je zvyklý na život v chaosu. Nejčastěji se jedná o Blížence, Střelce a Vodnáře, kteří pro ni tedy nejsou vhodní.

Váhy

Ženy ve znamení Vah vnímají manželství jako souhrn záblesků romantiky. Je důležité, aby se cítily milované a jejich partneři by měli být otevření a neměli by se bát projevit své emoce. Z tohoto důvodu je pro ně obtížné vybudovat si plnohodnotný vztah s Rakem, Býkem nebo Rybami.

Štír

Štíři doslova nesnášejí lži a předstírání. S lehkovážnými, koketními a nevěrnými partnery nemají slitování. Muži narození ve znamení Vah, Blíženců či tvrdohlaví Lvi pro ně určitě nebudou partnery na celý život.

Přečtěte si také: Toto znamení pomotá hlavu každému muži: Víte, jaké ženě neodolá žádný chlap?

Střelec

Střelci milující svobodu jsou vždy v pohybu a nechtějí být ničím a nikým omezováni. Manželství s partnery, kteří jsou posedlí kontrolou a před zážitky upřednostňují spíše pobyt doma, například Panna, Kozoroh nebo Býk, není to, o co ženy narozené ve znamení Střelce usilují.

Kozoroh

Uvědomělý Kozoroh ví s jistotou, že v tomto životě není nic zadarmo. Nemá přirozené sklony k hádkám a argumentování, takže manželství se Střelcem, Beranem nebo Lvem ho mohou převálcovat.

Vodnář

Jednou z hlavních předností svobodomyslných žen - Vodnářek je jejich vlastní individualita. Proto, analytická Panna, konzervativní Ryby a manipulativní Štír nejsou pro ženy narozené v tomto znamení dobrou volbou.

Ryby

Zasněné Ryby zoufale potřebují umírněné realisty, kteří jsou jemní a schopni porozumět jejich světu. takových mužů nenajdeme mezi Berany, Lvi a Střelci.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..