Na radu manželově sekretářky jsme jeli do tohoto resortu na dovolenou: Jedna z žen si dala dolů vrchní díl a potom ...

Ženy někdy neznají hranice a jsou ochotné klesnout na úplné dno, jakoby samy v životě netoužily mít rodinu. Ony samy ubližují víc než muži, ty toho jen nechutně zneužívají...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Je až trapné, kam dokážou některé ženy zajít a ve snaze upoutat pozornost muže, ponížit samu sebe až na takové dno, jak se stalo naší čtenářce Natálii. Před rokem na dovolené zažila pořádný šok, o který se s námi podělila.

Přečtěte si: Toto téma bylo u manžela tabu: Po letech jsem se takto dozvěděla, proč o tom odmítá mluvit

Na pláži si jedna z žen dala dolů vrchní díl

S manželem se ve výběru dovolených střídáme a tentokrát přišel s nápadem on sám. Nebylo to však z jeho hlavy, nechal si poradit od své sekretářky, která je v cestování jako doma. Poradila nám resort, který na první pohled splňoval vše, co jsme chtěli. Uzavřenou soukromou pláž s minimem lidí, luxusní ubytování a možnost neomezených drinků.

Zpočátku vypadalo všechno ideálně a užívali jsme si první dva-tři dny sami pro sebe. Jednou odpoledne k nám však přišla parta žen, které už evidentně trošku popily a lehátka si daly rovnou před nás. Mermomocí toužily být středem pozornosti a můj muž se začal chovat podezřele. Nonstop si objednávaly drinky, na tom by nebylo nic špatného, protože bylo vidno, že jsou na rozlučce se svobodou. Po chvíli se však za hlasitého chichotání začaly bavit ještě více a jedna z nich si dala dolů vrchní díl plavek. Asi tušíte, co následovalo dál, další pokračovaly a užívaly si pozornost všech chlapů na pláži. O jejich polovičkách se to však nedalo říci.

Manžel vybíral resort, ve kterém jsme potkali jeho asistentku

Manžel však znervózněl ještě víc a to mi přišlo divné. Začala jsem ho škádlit, jestli ještě nikdy neviděl ženská prsa a objednala jsem si pro jistotu drink i já. Řekl, že mi musí něco říct dříve, než se něco stane. To neznělo příliš dobře. Připadal mi najednou jako blázen, ale začínala jsem tušit, že něco se děje a tyto slečny nebudou jen takové neznámé. Když mi začal vysvětlovat, že jedna z nich je jeho sekretářka, věděla jsem, že si musím objednat další drink. Zpoza zad však přišla právě ona, stále měla na sobě jen spodní díl plavek a protože už měla vypito, vylila "omylem" na záda svůj drink, aby se mohla pořádně předklonit. Manžel nás samozřejmě neváhal seznámit. Řeknu vám, seznámení s asistentkou muže jsem si představovala jinak, než dívat se jí přímo na holé kozy. Chápete tu drzost? Z jejích úst vyšlo, že doufá, že se nám tu bude líbit, že vybírala to nejlepší, co znala a zalíbilo se jí to tak, že mu zapomněla říci, že si bookla last minute s kamarádkami také, a snad nám to nevadí. Naštěstí pak hned šla pryč, neměla jakoukoliv soudnost.

Překročila všechny hranice, chtěla se mu pomstít

Nechtěla jsem z pláže odejít schválně, aby neměla zmíněná slečna pocit, že dosáhla toho, co chtěla - naštvat mě. Takže jsem byla nad věcí. Samozřejmě, pomohly mi k tomu další dva drinky. Manžel se mi přiznal, že dovolenou dal vybírat jí, ale o jejích záměrech absolutně netušil. Přiznal se mi také, že to asi udělala schválně, i když by ho to nikdy nenapadlo. Ačkoli z její strany cítí, že po něm jede, sliboval mi, že s ní nikdy nic neměl. No, víte však, jak to chodí. To vůbec nemusela být pravda, ale to vědí jen oni dva. Prý se nedokázala smířit s tím, že o ni nemá zájem a vymyslela takový plán, aby nás vyprovokovala. To dělala totiž ráda.

Nepřehlédněte: Skutečně můžete fungovat jako kamarádi a přitom jako milenci? Andrea ví, že to byla osudová chyba

V podstatě ani nevěděla, jak mi tím pomohla

Chytil mě pak za zadek a položil si mě na sebe. Začal mě vášnivě líbat. Nejdříve jsem ho chtěla zastavit, ze mě si nebudou dělat předmět na vzájemné provokování se. Pak jsem však zažila pocit vzrušení, jaký nikdy předtím. Vědomí, že s vystrčeným zadkem jsem byla otočena k těmto dívkám a jemně je provokujeme, ve mně vyvolávalo úplně jiný pocit z intimního života. Dívky jsme však zřejmě znudily, protože se krátce poté rozhodly jít pryč. A my také. Pokračovali jsme pak na pokoji, kde jsme si to pořádně rozdali a v podstatě jsem za tuto zkušenost ráda. Okořenila náš vztah a s manželem od té doby zkoušíme na různých místech nové a nové předehry.

Když se sekretářka vrátila po dovolené do práce, čekal ji už vyklizený stůl. A ponaučení? Někdy se takovým nepříjemným situacím v životě nevyhneme, ale je jen na nás, jaký postoj zaujmeme. Zda se ponížíme a slečně vlepíme facku, nebo to uděláme rafinovaně v náš prospěch.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..