Namísto svatby rozchod: Toto náš vztah položilo pár dní před svatbou

Přestože jsme byli oba zamilovaní až po uši, jedna věc zcela zničila náš vztah, těsně před svatbou. Podívejte se spolu s námi, jaké maličkosti se vyvarovat, pokud nechcete skončit stejně.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Začalo to jako scéna z romantického filmu

Adéla a Tomáš se dali dohromady těsně po třicítce. Totálně bezhlavě se do sebe zamilovali. Pracovali spolu v jedné firmě, na stejném oddělení několik let a tak měli od začátku velmi pěkný kamarádský vztah. "Vždy jsme měli k sobě blízko. Myslím, že já jsem se do něj zamilovala na první pohled. Nicméně uměle jsem to v sobě potlačovala, protože jsem nechtěla ztratit to, co mezi námi bylo. Nebyla jsem si totiž jistá, zda to Tomáš cítí stejně a bála jsem se zklamání."

Nepřehlédněte: Po 40 jsem začala nový život: S mužem, který je o 15 let mladší, ale dává mi mnohem víc

Nakonec však první krok učinil právě Tomáš. "Během výroční/firemní/letní párty, si ke mně přisedl a začal se mi dvořit. Vím, to slovo není v dnešní době velmi IN, ale jinak se to nazvat ani nedá. Byl velmi galantní, pozorný, prostě se choval úplně jinak než současní muži, pokud chtějí někoho sbalit. A tím mě okouzlil ještě víc." Netrvalo to dlouho a Adéla se s Tomášem zasnoubila. Přesně na své první výročí si plánovali říct" Ano ". Bohužel happyend se v tomto případě nekonal.

Přečtěte si také: Svět je skutečně malý: To, že nevěra praskne právě tímto kuriózním způsobem bych v životě nečekala

Takový konec opravdu nikdo nečekal

"Svatbu jsem si plánovala snad od 6 let. Vždycky jsem snila o princi na bílém koni, takže jsem měla absolutně všechno promyšlené do nejmenších detailů. Dokonce si ze mě nejlepší kamarádky dělaly srandu, že já mohu svatby klidně organizovat. V této oblasti jsem měla totiž přehled ve všem. A Tomáš s radostí nechával všechno na mně. Jelikož jsem však neznala jeho rodiče, neboť žili léta v Americe, kam se přestěhovali ještě v 90. letech, naše první setkání mělo proběhnout přesně týden před svatbou. Velmi jsem se na ně těšila, protože Tomáš mi je skutečně idealizoval. Vše však bylo nakonec úplně jinak a v podstatě drobnost pohřbila náš vztah. "

Přečtěte si: Toto znamení pomotá hlavu každému muži: Víte, jaké ženě neodolá žádný chlap?

"Když Tomášovi rodiče dorazili do Žiliny, kde se měl obřad konat, nastal první bod problému. Jeho matka nesouhlasila s tím, ve kterém kostele se chceme oddat. Vždy totiž snila o tom, že její syn se ožení ve stejném kostele, jako měla svatbu ona s manželem. Pokud bych to věděla předem, minimálně bych tuto možnost zvážila, no řešte zásadní změnu místa sedm dní před svatbou. Slušně jsem se jí snažila vysvětlit, že to asi nepůjde. Přestože se netvářila nadšeně, v podstatě vypadala, že se danou skutečností smířila. Nicméně opravdové "problémy" z její strany nastaly, když přišla na to, že si chci nechat své rodné příjmení. Začala Tomášovi domlouvat, zároveň ho odrazovat od svatby. Byly to řeči typu, že to s ním určitě nemyslím vážně, že si jím nejsem jistá a nevážím si ho. A víte, co je nejhorší? Že on jí to uvěřil. Postavil mě před hotovou věc, co do té doby nikdy neudělal. Buď si vezmu jeho příjmení, nebo svatba nebude. Já jsem zvolila tu druhou možnost, i když mě to velmi bolelo. Upřímné bála jsem se toho, že pokud ustoupím v takové věci, co mě bude čekat po letech..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..