Náhodný sex nemusí zůstat bez následků: Pro mě to znamenalo změnu na celý život a ne, nebyla jsem těhotná

K létu flirtování prostě patří o něco více, než během jiných ročních období. Nicméně, přece jen byste si měly dát na jisté věci pozor. Obyčejná romance, vám totiž může kompletně obrátit život vzhůru nohama.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nela milovala léto. Od malička. Možná to bylo i tím, že se narodila v srpnu, ale na toto roční období se každopádně vždy velmi těšila. Jako dítě se nemohla dočkat prázdnin u babičky, v teenegerovském věku odvázaných večírků a po třicítce flirtů, které zbožňovala. Neměla totiž žádnou vážnou známost, tak jí to nedělalo nejmenší problém. Avšak ten poslední letní flirt změnil její život o 180 stupňů. Až natolik, že s tím ani ve snu sama nepočítala.

Nepřehlédněte: 7 evidentních znaků, že má váš muž milenku: Pokud se chová takto, je to jasné, tyto drobnosti ho prozradí

Když život překvapí

Všechno to začalo během letní dovolené v Řecku. Letěla na ni spolu s nejlepší přítelkyní Natálií.  Chtěly si užít vše, co tento čas přináší. Slunce, moře, písek, dlouhé procházky a rozhovory. Ale jeden večer změnil úplně všechno od základů. A přitom to zpočátku vypadalo opravdu nevinně. "V tu noc, se k nám totiž měl jeden místní číšník. Již při večeři byl velmi pozorný a všimla jsem si, že jsme ho zaujaly. V tom okamžiku jsem však ani jen netušila, že je okouzlen mnou. Teprve když mi začal říkat tisíce komplimentů, zajímal se neustále o mě, tak jsem pochopila, o co mu zjevně jde. V podstatě jsem od toho nic neočekávala. Běžný letní flirt, který přejde. Dokonalý sex, příjemné večery. I když jsem si myslela, že bude jedním z mnoha - tedy mých běžných letních romancí k pobavení, mýlila jsem se. A to jsem se mýlit nechtěla."

Přečtěte si také: Krásně opálené tělo za pár minut: Získejte bronz díky těmto samoopalovacím přípravkům!

Stalo se něco, v co jsem nedoufala

Nela a Nathan si spolu začali ještě v tu noc. Všechno mezi nimi bylo nesmírně vášnivé, rychlé a plné vzrušení. A přesně takto to Nathan i bral. Ale to, co Nela netušila a ani nechtěla, bylo, že se do něj zamilovala. Absolutně bezhlavě. "Ani ve snu by mě nenapadlo, že se to může stát mně. Nikdy jsem totiž nebyla zamilovaná, proto jsem ani nepočítala s možností, že do toho takto rychle spadnu. Avšak Nathan to vše bral tak, jako já kdysi. Jen jako bezvýznamný, letní flirt, kterých zažil už stovky. Když jsem pochopila, že od něj nemohu očekávat více, vnitřně jsem se zhroutila. Asi poprvé jsem pocítila, co je to někoho opravdu milovat. A věřte, že neopětovaná láska vás naučí mnohem víc, než předpokládáte... Poznamenalo mě to na celý život. Uplynulo sedm let a já dodnes na něj nedokážu zapomenout..."

Přečtěte si: Manžel provozoval erotický podnik: Na začátku to nebyl problém, ale po čase mi začala vadit tato věc

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..