Léto 2019 vám změní život: Kde potkávat muže a jak si užít čas, když jsou ostatní kamarádky zadané?

Pro někoho nejkrásnější část roku, pro někoho otravné období, kdy vám zamilované páry v parcích připomínají váš poslední vztah. Pokud jste přes tuhle sezónu single, máme pro vás dobrou zprávu - léto 2019 vám změní život!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nové kamarádky

"Mohly bychom letět letos spolu na Ibizu ..." "Poletíme spolu na víkend do Barcelony?" "Našla jsem super levné letenky do Florencie, musíš se přidat ..." Pokud většinou patří tento hlas vám a své nápady již tisíckrát neúspěšně adresujete svým zadaným kamarádkám, je načase udělat změnu. Zadané kámošky a čerstvé maminy se jen těžko odtrhnou od svých lásek, často mají už jiné plány a bohužel jen jeden rozpočet. To však neznamená, že vy byste měly zůstat trčet doma.

Přečtěte si: Proutí, sláma, bambus: kabelkám tuto sezónu jednoznačně vládnou přírodní materiály

Možností je hned několik, mezi jednu z nich patří jednoduše rozšířit svůj okruh známých. Vaše skupinka kamarádek se možná uhnízdí a namísto dovolených vybírá novou sedačku do obýváku. Pokud však vytáhnete paty ze své sociální bubliny, zjistíte, že hned u vedlejšího stolu sedí hromada nových nezadaných BFF. S největší pravděpodobností budou mít o pár let méně, chodí do jiných podniků. Ukáží vám vaše město z úplně jiné perspektivy, objevíte podniky, kde jste nikdy nebyly a poznáte lidi, ke kterým byste se jinak nedostaly. Jak na to? Projděte si svůj Facebook. Máte ve svých přátelích známé, se kterými jste se párkrát setkaly, ale nikdy jste na sebe opravdu neměly čas? Ozvěte se jim. Jste aktivní na Instagramu? Spousta mých nových kamarádství vzniklo právě přes tuto sociální síť. Začne to společnou estetikou a skončí minimálně kávou a příjemným rozhovorem.

Nové zážitky

Jsou věci, které byste rády dělaly, ale nikdo z vašich známých se nechce přidat. Skvělé! Pobalte si externí nabíječku, stáhněte si do čtečky dobré knihy a rezervujte si letenku. Je jedno, zda půjde o exotiku nebo jógový pobyt do Trenčianských Teplic. Jestliže po něčem toužíte, jeďte tam prostě samy. Už dávno nejsme ve věku, abychom musely chodit pouze tam, kam jdou naše kamarádky. Pevně věříme, že dokonce jít na párty ostrov Ibiza nebo na hudební festival sama je vlastně ten nejlepší způsob, jak najít nové známé. V zahraničí jsou rovněž populární pobyty v klášterech, kde se alespoň 3 dny s nikým nemluvíte a učíte se být sama se sebou a svými myšlenkami, což může být někdy ta nejnáročnější výzva. Neláká vás představa mlčení? Běžte na zahraniční jazykový pobyt - na ten chodí všichni dospělí zaručeně sami. Je to win-win na všechny strany: budete cestovat, zdokonalíte se v jazyce, ve kterém chcete, to vám otevře nejen nové možnosti v životě, ale zaručeně poznáte spoustu zajímavých lidí.

Nepřehlédněte: Riflová bunda pro všechny milovnice tohoto stylu: Sezónu 2019 ovládly tyto střihy, které se budou nosit!

Nový vztah

Nejlepší načasování na potkání nového partnera je tehdy, když jste single a šťastná. Není to ironické? Člověk si přeje většinou s někým být právě tehdy, když mu je smutno, a tak asi vznikají všechny ty nezdařené známosti na jednu noc. Když mu je však konečně dobře a nikoho nepotřebuje, známosti na jednu noc se zázrakem mění na květiny do práce, pozvání na večeře a neustálý texting. Pokud máte chuť potkat toto léto svého nového přítele, v první řadě si ujasněte, koho chcete. Čím lépe budete vědět, jaké kvality u toho druhého hledáte, tím snadněji se vám bude rozeznávat, zda má ten či onen dotyčný vůbec význam. Univerzální řada, kde a jak potkat vašeho budoucího přítele, neexistuje. Existuje však zaručena ráda, jak ho okouzlit. Být osobou, která má hromadu kamarádů, cestuje na zajímavá místa a má množství příběhů na mluvení.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
SK

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..