Královna outfitů Meghan Markle přestřelila: Tímto detailem si vysloužila vlnu kritiky

I mistr tesař se utne. Kterým detailům si módní ikona Meghan Markle vysloužila vlnu kritiky směřující k jejímu outfitu?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tenisový turnaj Wimbeldon není rozhodně potřeba představovat. Nejstarší a nejprestižnější turnaj se koná každoročně v londýnské části Wimbledon. Pyšnit se může nejen špičkami na tenisovém kurtu, ale i v hledišti. Wimbledon totiž není jen sportovní událostí, ale také společenskou, kterou si nenechávají ujít celebrity ani členové královské rodiny. Letos opět nechyběla vévodkyně ze Sussexu, jejíž návštěva však s sebou nesla určitou dohru.

Nepřehlédněte: Co má společného královna Alžběta II. a Meghan Markle? Díky této věci je jí manželka Harryho mnohem bližší

Kamarádka a fanoušek v jednom

Blízké přátelství mezi Meghan Markle a americkou tenistkou Serenou Williams není tajemstvím. Přestože je Meghan technicky na mateřské dovolené a dává si od všech královských povinností přestávku, zápas své kamarádky si nemohla nechat ujít a provedla neohlášenou návštěvu tenisového turnaje ve Wimbledonu, jehož patronkou je její švagrová Kate Middleton. Meghan přišla fandit v neformálním, ležérním outfitu. Vévodkyně měla na sobě černý jednoduchý top, bílé sako s jemným pruhovaným vzorem a džíny. Outfit doplnila individualizovaným náhrdelníkem s přívěskem s písmenem A (A jako Archie) a stylovým Panama kloboukem, který jí však mnoho anonymity nezajistil.

"Kámen úrazu"

Právě zmíněné džíny byly kamenem úrazu. Podle britské publikace The Times několik zdrojů nepovažovalo outfit novopečené maminky za příliš nejvhodnější. Meghan plánovala přijít podpořit kamarádku anonymně, ale právě pro neformálnost její outfitu ji nemohli usadit v královské lóži. Vlna kritiky se však zvedla i po tom, co se v džínách objevila v tzv. "Members area", kde také platí striktní pravidla oblékání. V této sekci totiž platí dress code, v jehož rámci by měly mít dámy na sobě šaty či kalhotový kostým, rozhodně ne však rifle.

Přečtěte si také: Kolik princezny utrácí za krásu? Víme, do kterých zkrášlovacích procedur každý měsíc Kate Middleton investuje

Vyjádření klubu

Klub All England Club poskytl pro The Times vyjádření k "aféře džíny": "Jakýkoliv náznak toho, že návštěva vévodkyně byla něčím jiným než privilegiem klubu, není kategoricky názorem klubu, vévodkyně je vždy na návštěvě mistrovství vítaná." Rifle nebo ne, Meghan Markle vypadala skutečně výborně a to, že chtěla povzbudit svou kamarádku a nerušeně si užít tenisový zápas jí skutečně vyčíst nelze. Co říkáte ?!

Zklamala vás Meghan Markle svým outfitem?

Ano
2
Ne
20
Hlasovalo: 22

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..