V tomto znamení se rodí ty nejtalentovanější děti: Máte i vy doma malý talent?

Každý rodič, bez výjimky, sní o tom, že bude mít dítě, na které bude moci být právem pyšný. Pokud je váš potomek narozený v tomto znamení, předpoklad jeho úspěchu je téměř jistý.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Rodiče chtějí pro své děti to nejlepší. Přejí si, aby byly soběstačné, šikovné, zručné, bez námahy se učily novým věcem a patřily k těm, který se ve světě zkrátka neztratí. Zároveň si na druhé straně úpěnlivě přejí, aby byly poslušné, svědomité a zodpovědné ke svým úkolům ve škole i doma. Přímo dokonalá představa, že?

Nepřehlédněte: Jedna z nejstylovějších maminek poradí, jak cestovat s miminkem: Nejdůležitější je nevzdat se

Ukazuje se, že takové děti existují! A možná jedno takové máte doma právě vy. Poznaly jste v popisu vlastnosti svého dítěte? Mnohé zmíněné vlastnosti se totiž údajně spojují se zvěrokruhem a závisí na znamení, ve kterém se vaše dítě narodilo. O jakém znamení mluvíme? Znamení, ve kterém se rodí ty nejtalentovanější děti, je Panna!

Děti předurčeny na úspěch

Dětem narozeným v tomto znamení se v životě daří více než dobře. Důvodem je to, že mají výrazně vyvinuté analytické schopnosti a mohou se také pochlubit nadprůměrnou inteligencí. Tyto vlastnosti do značné míry ovlivňuje planeta Merkur, pod vlivem kterého se tyto děti rodí. Právě u nich je vysoký předpoklad toho, že se naučí psát, číst a počítat již v raném věku. Nemalý podíl na to má i to, že jsou neuvěřitelně usilovné. Zvědavost dítěte narozeného ve znamení Panny uhasíte jen velmi těžko. Mají neustálý zájem o to, aby se dostaly k jádru každého problému či otázky a nabyté zjištění hned aplikují v praxi. Přirozeně, i toto znamení má negativní charakterové rysy. Ty však mohou být správným rodičovským přístupem snadno přeměněny na výhody. Samozřejmě, pokud jejich rodiče mají ambice tak učinit.

Přečtěte si také: Kdy je nejideálnější čas na dítě, v 20, 30, 40 letech? Odborníci se shodují v jednom

Recept na úspěch?

Když už mluvíme o rodičích. U některých párů je předpoklad bystrých a talentovaných dětí o něco vyšší. Jsou jimi kombinace znamení:

  • perfekcionistické Váhy a vytrvalý Kozoroh,
  • energický Štír a silný Beran,
  • spolehlivý Býk a emocionálně založené Ryby,
  • velkorysý Lev a spirituální Střelec

Nesmíme však zapomínat na to, že bez ohledu na pozici hvězd platí, že pokud se rodiče vhodným způsobem nepodílejí na vývoji svých dětí ani astrologický potenciál k úspěchu nestačí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..