Svedla jsem ženatého šéfa: Když se to dozvěděla jeho žena, řekla mi něco, co jsem nedokázala jen tak hodit za hlavu

I přesto, že jsem věděla, že je ženatý, toužila jsem po jediném - dostat ho. A to se mi podařilo. To co však následovalo, změnilo celý můj život od základů. A mohla za to jediná věta, jeho ženy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Lucie byla velmi ambiciózní a inteligentní. Už na vysoké škole patřila do kategorie premianty, bavilo ji samostudium, milovala umění, vážnou hudbu a knihy. Na dnešní dobu trošku netradiční kombinace, ale nakolik je její otec jeden z nejuznávanějších právníků a máma lékařka na onkologii v Istanbulu, není se čemu divit. Geny na to rozhodně měla. Jen tedy co se týče rodinného života, neměla to nejlehčí. Oba rodiče byli neustále vytížení, navíc máma tisíce kilometrů od dcery, která ji zejména v křehkém věku puberty potřebovala. Domů však jezdila jen dvakrát do měsíce na pár dní.

Mohlo by vás zajímat: Ideální muž očima žen vypadá asi takto: Kterých 7 atributů je pro nás klíčových?

"V podstatě jsem vyrůstala ve společnosti chův a prarodičů. Ti mě podporovali ve studiu, ale můj osobní život nikdy nikdo neřešil. A tak v době, kdy jsem nastoupila do první práce na marketingové oddělení, měla jsem pocit že jsem potkala lásku svého života. Jmenoval se Pavel a byl mým šéfem. V momemtě, když jsem ho uviděla, řekla jsem si, že toto je on. O to víc jsem zůstala v šoku, když jsem se ještě ten den dozvěděla, že je ženatý. Jen tedy i na mé překvapení mi to jaksi vůbec nevadilo."

Čtěte také: Pokud jste si myslely, že vám projde nevěra, mýlíte se: Tato věc vás vždy prozradí

Lucie nikdy předtím neměla vážný vztah. Všechny její známosti byly velmi krátkodobé a dá se říci, že vlastně nikdy nebyla zamilovaná. Tentokrát to alespoň z jejího pohledu byla láska na první pohled. Pavel představoval prototyp muže, po jakém vždy toužila. "Byl inteligentní, milý, galantní, velmi slušný a empatický. Měl tedy jen jednu chybičku krásy. Manželku a dva syny. Přesto, jsem se rozhodla tento fakt ignorovat a dostat ho. No a to se mi i po půl roce podařilo." Přesně šest měsíců ho Lucie sváděla, flirtovala s ním a on odolával. Až nakonec však podlehl.

Nepřehlédněte: 5 mýtů o vztahu s mladším mužem: Pro toto vám svazek se zajíčkem prospěje

"Scházeli jsme se tři měsíce, než na to přišla jeho manželka. Odhalila to během jedné firemní akci, na níž jsme se setkaly tváří v tvář. Pavel vycházel z toalety, kde jsem na něj čekala a začala jsem ho vášnivě líbat. Tehdy kolem procházela ona. Když to uviděla, udělala něco, co mě úplně odrovnalo. Nekřičela, neudělala žádnou scénu, nic. Klidným hlasem mi řekla, že v životě mi nepřeje nic špatného. Jen ať zažiji stejný pocit, jaký má ona teď. A přestože to zní neuvěřitelně, po dvou letech od této aféry jsem se vdala za dlouholetého kamaráda, ale ten mě přesně po osmi týdnech manželství začal podvádět s kolegyní. Teprve tehdy jsem pochopila, že karma zřejmě opravdu funguje. A dodnes lituji, co jsem Pavlově ženě udělala."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..