V mém vztahu bylo vše v pořádku, dokud se do toho nezapletla třetí osoba: A nebyla to milenka

Poslední vztah naší známé Leny skončil fiaskem, nevěrou z partnerovy strany a ona se po této příhodě na chvíli uzavřela. Potom do jejího života přišel Lukáš a vše bylo mezi nimi krásné, dokud se do toho nezapletl její bratr a Lukáš se nezačal se chovat zvláštně.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

U Leny bývalého přítele jí domlouvala celá rodina, že dotyčnému nevěří, a že to neskončí dobře, ale ona měla jakoby klapky na očích: "Nakonec jsem ho přistihla při nevěře a velmi se zklamala. Po této zkušenosti jsem si řekla, že se jdu na chvíli věnovat jen sobě. Tak to bylo následující dva roky a pak mi přišel do života Lukáš," upřesňuje Lena, která svůj vztah tajila i před rodinou, protože si chtěla vychutnat ty začátky jen s Lukášem o samotě.

Mohlo by vás zajímat: Stres z příchodu syna na svět jsem zajídala sladkým: Přibrala jsem 30 kilo, ale díky této věci se mi je podařilo shodit

S Lukášem bylo všechno perfektní, dokud ho nepředstavila bratrovi

Zdálo se, že Lukáš je její krevní skupina, stejný názor na život, společné zájmy, chemie mezi nimi také fungovala. Vše bylo perfektní, avšak když to už bylo vážné, rozhodla se Lena, že ho představí rodičům a zbytku rodiny. "Rodiče byli ze začátku skeptičtí, ale na druhé straně mi to přáli. Dokonce bratr si mě dobíral, že konečně, protože jsem prý byla nesnesitelná, když jsem byla sama. Vím, že to myslel v dobrém a měl radost jako já. Vše se změnilo, když se Lukáš setkal s mým bratrem tváří v tvář a od té doby jsem chování obou nerozuměla," popisuje vývoj událostí, ve kterém jí dal její bratr jasně najevo, že s tímto chlapem jeho malá sestra určitě nezůstane. Když se ho ptala na důvody, nechtěl říci nic jen tolik, že to rozhodně není muž pro ni.

Od setkání s bratrem se Lukáš začal chovat vyhýbavě

Od setkání s Leny bratrem se i Lukáš začal chovat velmi zvláštně. Najednou k ní do bytu nechtěl tak často chodit, když spolu komunikovali, měl samé vyhýbavé odpovědi, často se začal vymlouvat, že má spoustu práce, přesto jí stále opakoval, že ji má skutečně a upřímně rád, ale jsou věci, o kterých nic neví. Také nechtěl více prozradit a Lena byla z toho celá zmatená. "Pak přišel se stejným, že ačkoli mě miluje, není muž pro mě, prý jsem lepší než on a podobně. No místo toho, abych začala plakat napřed do polštáře, jsem se tentokrát rozzlobila a navštívila bratra. Cítila jsem, že věděl víc než přiznává a neustoupila jsem, dokud mi neřekl pravdu," pokračuje naše známá ve vyprávění.

Čtěte také: Pokud mu ve vztahu nedopřejete tuto věc, poběží za jinou: A ne, netýká se to otázky sexu

Bratr Leně vysvětlil, jakou minulost má její přítel, ale ...

Nakonec Leně bratr vysvětlil, jakou minulost má její nejnovější objev, jak se vyjádřil. Prý v kruzích jakých se její bratr pohybuje byl dobře známá firma. Prý si napůjčoval peníze od lichváře kvůli společnosti, kterou založil, nyní splácí dluhy a ji prý jen využívá jako bankomat. Lena neváhala a konfrontovala Lukáše. Ten se jí nakonec se vším přiznal, ale také jí objasnil, že to byla mladická nerozvážnost, prý chtěl vše, rychle a hned a spojil se s nesprávnými lidmi. "Dnes si však své dluhy poctivě splácí a z chyb se poučil. Prý se lekl, když ho můj bratr konfrontoval, aby mě nechal na pokoji, i toho, že svou minulost mi zatajil a byl přesvědčen, že bych ho i tak nechala. Tak jsem se ho zeptala, jestli se skutečně poučil a zda je to mezi námi stejně skutečné. Po jeho odpovědi jsem to riskla a dala mu znovu šanci, i když bratr stále namítal."

Nepřehlédněte: Čas narození vašeho dítěte předurčuje kvalitu vašeho svazku: Je lepší, pokud se narodí před nebo během manželství?

Uběhl nějaký čas. Během této doby se také Lenin bratr začal postupně přesvědčovat o tom, že Lukáš to myslí s jeho sestrou vážně a že je při něm šťastná. Žádné peníze si od ní nebere, jak se kdysi vyjádřil, ale své dluhy skutečně poctivě splácí. Zatím to má tedy šťastnou dohru a Lena je po čase přesvědčena, že neudělala chybu, když mu dala druhou šanci.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..