Modelka Irina Shayk přiznala, že v manželství věřila: Jak dnes vnímá rozchod s Bradleym Cooperem?

Modelka Irina Shayk ještě před časem otevřeně přiznala, že v manželství věří. Pak přišla rána v podobě rozchodu s hercem Bradleym Cooperem. Avšak modelce dělá radost její dcera, její život a na lásku určitě nezanevřela. Přesvědčí vás o tom tato její slova.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V instituci manželství věřila

Rozchod modelky Iriny Shayk a herce Bradleyho Coopera je stále poměrně čerstvá a citlivá záležitost především pro samotné aktéry. Přestože prý modelka nosila na ruce už i zásnubní prsten, namísto manželství přišel nečekaně rozchod. No ještě předtím než k němu došlo, poskytla Irina rozhovor pro magazín Harper Bazaar, kde otevřeně řekla, že v manželství jako instituci věří: "Každý se na to dívá jinak ... Věřím v manželství? Ano, samozřejmě. Nejsem ta, která je proti tomu ..." Čím lze nepřímo naznačila, že její tehdejší partner Bradley je.

Mohlo by vás zajímat: Nejnovější zázračný nápoj v jídelníčku Kim Kardashian: Recept od babičky používá nejen pro krásu a linii

Dopředu ji žene život sám

Mnozí spekulují, že právě v tomto byl kámen úrazu. Modelka se chtěla vdávat, chtěla manželství, ale Bradley ne. Dokonce byl prý i samotný rozchod více iniciován z její strany než z jeho. Přestože na téma manželství už nepadlo slovo, modelka rozhodně nezůstala zatrpklá a radost jí dělá nejen dcera Lea, ale i její vlastní život, a prozradila, co ji žene vpřed: "Myslím, že o tomto je lidské bytí... Pokud něco nemůžete mít, chcete to mít... Tam je ta opona a vy ji chcete otevřít. Je to zvědavost, snad."

Čtěte také: 5 rad od Iriny Shayk, jak si ubrat věk bez rukou plastického chirurga: Na tyto rituály nedá nejkrásnější Ruska dopustit

Na lásku nezanevřela, je stará škola

Irina také přiznala, že co se týče lásky je stará škola. Pokud jde o randění upřednostňuje rajčata před květinami a volání před textovými zprávami: "Nikdo už nikomu neposílá dopisy ... Opravdu věřím, že pokud s někým půjdete ven na večeři, nemusíte mu posílat textovku nebo to potvrzovat přes instagramovou zprávu. Zvednete telefon a řeknete, "Pojďme na večeři". "

Nepřehlédněte: Hollywoodská herečka Scarlett Johansson v životní formě: Jak získala postavu snů?

Naplňuje ji mateřství a práce

Jak informuje magazín, Irina a Bradley již mezi sebou nemají špatnou krev a snaží se vycházet samozřejmě kvůli své jen 2 leté dcerce. Každopádně se Irina z rozchodu pomalu otřásá a jde si dál svou cestou. Snaží se myslet pozitivně, dále ji naplňuje mateřství a její práce modelky, které jde v poslední dobu karta. Také podotkla, že stále vypadá úžasně a novou lásku i s představou staré školy randění jí skutečně přejeme.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..