Porovnání tekutých make-upů s cushion: Jak dosáhnete sjednocené pleti a vykonturování obličeje?

Chystáte se na cesty a nevíte, co si s sebou vzít do kosmetické taštičky? Klíčem ke krásné a jasné pleti je jednoznačně cushion make-up, který vás vždy zachrání nebo vyzkoušejte tekutý make-up.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Léto znamená odpočinek pleti od líčidel, ale některé z nás se přece jen cítí komfortněji a sebevědoměji právě s ním. Nejlepší make-up, který si můžete s sebou do kabelky vzít na cesty je jednoznačně cushion make-up. Za vyzkoušení stojí i tekutý make-up.

Inspirujte se: Nevzhledné zarůstání chloupků: Víme, jak se této letní nástrahy zbavit jednou provždy

Nivea Ošetřující make-up v houbičce Hyaluron Cellular Filler

Inovativní přístup k pleti s ochranným faktorem OF 15. Chrání pleť před sluncem, zajistí její sjednocení a potlačení pigmentových skvrn pro dosažení mladistvějšího vzhledu bez výrazných vrásek a to díky 24 hodinové hydratace. Roztírejte od středu obličeje pro jemné krytí a pro lepší krytí vklepávejte po vrstvách.

Skin Veil Pen Ellis Faas (Beautysecret)

Aplikátor v podobě štětce supluje přirozené nanášení v tenké vrstvě, čímž dosáhnete maximálního komfortu a splynutí. Částice rozptylující světlo snižují výskyt vrásek a díky obsahu vitamínu E dochází k výživě pleti, je to totiž výborný antioxidant. Lehká textura v široké paletě odstínů má na svědomí hladký tón pleti a pocit, jako byste na sobě neměly ani známku make-upu, ale dokonalou pleť od narození.

Shiseido Synchro Skin Cushion Compact Bronzer

Lehká a vzdušná textura, která pleti dodává decentní tón opálení. Přirozené vykonturování pleti a prozářený vzhled. 3D konturovací pigment změní světelný odraz v závislosti na okolním světě. Jemné pigmenty žluté a naproti tomu narůžovělé tóny vytvářející kontrast, který dodává plasticitu vzhledu. Výsledkem je rozjasněná pleť políbení žhavým letním sluncem.

Dior Backstage Face & Body Foundation

Pokud patříte mezi ženy, které nedají na rady profesionálních make-up artistů, jste na správném místě. Krycí schopnosti tohoto make-upu jsou jeho tajnou zbraní a zachrání vás, ať se nacházíte kdekoli. Výsledkem je přitom sjednocená a zářivá pleť. Tekutá textura a povrchová úprava vykouzlí pleť, po níž touží každá.

Gosh Copengahen Drops Make-up

Řadí se mezi pokrokové make-upy s lehkou konzistencí bez obsahu vody. Aplikace tohoto make-upu je pomocí pipety. Na pleť nanášíte kapky a díky nim dosáhnete sjednocený tón a pleť, která dýchá bez náznaku masky. Soulad se současným trendem maximální přirozenosti a lehkosti. Přes den nechte pleť dýchat bez make-upu a večer si můžete lehkým poklepáním do pleti zakrýt jemné nesrovnalosti.

Nepřehlédněte: Letní účes, který v horkých dnech oceníte: Poloviční drdol musíte na sobě vyzkoušet, držte se tohoto zlatého pravidla

Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..