Můj partner má dvě tváře: Ke mně je milý a pozorný, na veřejnosti před ostatními mě však často takto ponižuje

Od momentu kdy Laura potkala svého Michala, na něj nedala dopustit. Před kamarádkami o něm básnila, ale když se s ním najednou po čase začala objevovat na veřejnosti, před dalšími lidmi změnil svou tvář. Jakoby měl dvě tváře a ona si to nedokázala vysvětlit.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Rozhodla jsem se ho představit přátelům na večeři

Laura byla Michalem doslova okouzlena. Ze začátku trávili spoustu času, samozřejmě jako každá čerstvě zamilovaná dvojice o samotě. Chtěli si dopřát čas a Laura byla šťastná: "Michal byl galantní, pozorný, vždy pozitivně naladěn, nemluvě o tom, že to byl neuvěřitelný fešák. Začátky byly krásné a myslela jsem si, že jsem našla konečně toho pravého. Před přítelkyněmi jsem o něm doslova básnila a ony my ho v dobrém záviděly. Prý kdy toho mého pána tajemného poznají. Tak jsem se rozhodla pro zorganizování společného setkání s přítelkyněmi a jejich partnery, taková skupinová večeře a zábava po ní," prozrazuje Laura, která z toho byla  celá natěšená.

Mohlo by vás zajímat: Rok narození má vliv na to, jak dlouho vám vydrží vztah: Podívejte se, jakou významnou roli to hraje

Zamilované gesta šli bokem, ukázal zcela jinou tvář

Podle Laurin slov byl Michal s tímto plánem v pohodě a nic nenamítal. Pak přišla zmiňovaná večeře, během které se nestíhala Laura divit, koho si to s sebou přivedla a představila přátelům: "Nikdy jsem se necítila tak zahanbená než během té večeře. Michal byl jako zcela vyměněný. Na otázky přátel neochotně odpověděl, na jednu odsekl, že je to jeho soukromá věc, ale co je horší ke mně se choval, jako bych byla nějaká jeho konkubína. Zamilovaná gesta šla zcela stranou. Když jsem ho chtěla chytit za ruku a držet, tak mi ji vytrhl. Když jsem mu chtěla dát pusu, prý ať se nechovám jako malé děcko. Byla jsem z toho docela zmatená a nevěděla co si myslet o této jeho náhlé změně," prozrazuje Laura, které z jeho chování bylo do pláče.

Když se ho Laura o samotě zeptala, co to mělo znamenat, že se cítila před přáteli trapně, tak jí odpověděl, že neměl svůj den. Nicméně žádná omluva k tomu. Na druhý den, když byli o samotě, nasadil opět tu tvář zamilovaného muže, kterou znala. Byl opět pozorný, milý, samý polibek, pohlazení a úsměvy. Nechápala. Tak si řekla, že asi fakt neměl svůj den, že se to přece občas stane každému.

Čtěte také: 5 mýtů o vztahu s mladším mužem: Pro toto vám svazek se zajíčkem prospěje           

Co o mně řekl na firemní akci mě dorazilo

Ale příležitost na sebe nenechala dlouho čekat a Laura byla pozvána na Michalovu firemní akci. Měli si přivést s sebou i manželky, partnerky, takže Laura byla potěšena, že ji tam chce představit poprvé jako oficiální přítelkyni. "Na vzhledu jsem si dala skutečně záležet, abych ho reprezentovala. Ale moje nadšení se změnilo v další ostudu, když jsem viděla, jak se ke mně na akci chová, jako kdybych byla vzduch. Opět totéž chování jak na té nešťastné večeři. Cítila jsem se zase jako jeho konkubína, okrasa, která má být ticho a jen se usmívat. Aby toho nebylo málo, když se už něco popilo, zaslechla jsem, jak se před kolegy z práce vychloubá, jaká jsem v posteli šelma a to mě dorazilo," popisuje Laura, která pochopila, že Michal má dvě tváře. Tu hezčí si nechává na jejich společné chvíle samotě a tu druhou ukazuje na veřejnosti, jakoby se styděl projevit city ke mně a dělal ze sebe frajera nebo netykavku podle jejích slov.

Nepřehlédněte: Ideální muž očima žen vypadá asi takto: Kterých 7 atributů je pro nás klíčových?

Rozhodla jsem se mu dát ultimátum

Laura byla z toho nešťastná. Pokoušela se o tom s Michalem i mluvit, ale ten ji pokaždé okřikl, aby se v tom zbytečně nevrtala a nebrala věci tak osobně. Nicméně tyto stavy u něj stále přetrvávají a ona má toho již plné zuby: "Mám toho dost. Nechci muže s dvěma tvářemi, ačkoli miluji toho s tou jednou. Rozhodla jsem se mu dát ultimátum a požadovat vysvětlení nebo nebudu váhat se s ním rozejít. Natolik si sebe vážím, že mu nedovolím, aby se na veřejnosti ke mně choval jako k nějaké lehké ženě," prohlásila naše známá naposledy.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..