Svět je skutečně malý: Na dovolené jsme s mužem vyrazili na nudapláž, musela jsem mu zatajit, koho jsem tam uviděla

S manželem jsme si řekli, že tato dovolená bude jiná a vyzkoušíme nějaké dobrodružství. Na to, že to bude nudapláž, bych na začátku ani nepomyslela.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zkusili jste už někdy nudapláž? My s manželem ne a nikdy by mě ani nenapadlo tam jít. Věkem a šílenými nápady však dospějete časem k tomu, že není špatné vyzkoušet všechno. A tak to bylo i u nás. Shodli jsme se, že jednou za život to zkusit musíme.

Váš tip: Opustila jsem svého muže jen kvůli jedné věci: Pochopila jsem, že sex je mnohem lepší s mladším mužem

Vybrali jsme si resort, v jehož blízkosti je nudapláž

Byl to spontánní nápad, o kterém jsem si myslela, že až přijdeme na dovolenou, velmi rychle z něj vzejde. S mým mužem jsme spolu pět let a řekli jsme si, že odhodíme všechny zábrany a budeme si život užívat plnými doušky. Ještě nikdy jsem před tolika lidmi nestála komplet nahá a on také ne.

Jelikož na nudapláži jste si všichni rovni, hned po prvních minutách pocit studu odejde. Najednou se cítíte nejsvobodnější jak jste se kdy cítili. Při pohledu na ostatní si dokonce uvědomíte, že jakékoli nedostatky, které ohledně svého těla řešíte, jsou zcela zbytečné a malicherné. To platí zvláště pro ženy, ty dobře vědí, co tím myslím. Musím říci, že na nudapláži jsem se cítila atraktivnější než kterékoliv moje vrstevnice. Zbaví vás to komplexů a dodá na sebevědomí.

Když jsme šli k baru, nikdo se ani nepozastavil nad tím, jak vypadáme. Na jedné straně to bylo příjemné, na druhé straně, občas měl člověk fakt pocit, že nikoho nezajímá a "zvědavé" pohledy jako zdravý náznak konkurence, mi občas chyběly. Po pár drincích to byla i docela sranda a s manželem jsme si to nesmírně užili.

Když jsem ho uviděla, zmrzl mi úsměv

Ani ve snu by mě však nenapadlo, že právě během dovolené a v ten moment, jak se nacházíme na nudapláží uvidím muže, kterého jsem poznala asi týden před dovolenou. Byla jsem úplně nahá a čekala, až přijde můj muž z baru a přinese nám drinky.

Chvilku se tam zdržel a řekl, že poznal docela v pohodě Slováka, který tu je se ženou a působili jako velmi příjemný pár. Když jsem se otočila, zůstala jsem jako opařená. Nic jsem však nebyla schopná říct.

Zmíněný muž totiž byl šéf společnosti, ve které jsem se krátce před dovolenou ucházela o místo. Svému muži jsem však nic neřekla a protože jsme s nimi prohodili jen pár slov a šli si každý svou cestou, nepovažovala jsem za důležité otevírat v soukromí toto téma.

Bylo mi jasné, že po tomto celém ten job určitě nedostanu. Chvilkami jsem dokonce přemýšlela, jestli si mě dotyčný pán uměl zařadit, možná ani netušil, že jsem to byla já. Přece jen, viděl mě nahou.

Mohlo by vás zajímat: Svět je skutečně malý: To, že nevěra praskne právě tímto kuriózním způsobem bych v životě nečekala

Po návratu z dovolené to mělo pokračování

Pár dní po dovolené jsem měla telefonát od asistentky, že jsem prošla pohovory a job jsem získala. Nevěděla jsem, jestli se mám těšit nebo rovnou dát výpověď ještě dříve než stihnu nastoupit. Byla to však pozice a plat, který se jednoduše neodmítá.

Zůstalo to však tajemstvím a můj muž dodnes o ničem netuší. Nechtěla jsem riskovat napětí ve vztahu. Hájit se, že vás někdo nepřijal jen kvůli tomu, že vás viděl nahou, není zrovna nejpříjemnější. Paradoxně mám však s šéfem korektní vztah na rozdíl od kolegů a kolegyň. To, že jsme si byli "rovni" na nudapláží a poznali se až později, nám otevřelo důvěru mnohem rychleji a vzhledem k pracovnímu nasazení to vlastně bylo velkou výhodou. A ponaučení? Nikdy nevíte, na kterých místech koho potkáte a jak vám to ovlivní život ...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..