Za život v luxusu neváhala opustit svého muže s dcerou: Toto byl zlomový moment, který vše spustil

Elena byla kvůli pohodlí a zažitým stereotypům ochotna obětovat opravdu hodně. Za život v luxusu, neváhala opustit i svého muže s dcerkou.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Poznamenalo ji náročné dětství

Elena vyrůstala poměrně skromně. Její otec od nich odešel, když byla malá a matka zůstala na tři děti sama. Už během školy se cítila vůči spolužákům trošku méněcenná. Na mnoho věcí totiž neměli peníze. Nikdy neměla nejnovější model šatů či tenisek, po kterých toužila. Bylo to něco o čem vždy snila a záviděla to spolužákům. A tak si už během střední školy si přivydělávala. Myla okna na pumpách. Věděla, že každá koruna do rodinného rozpočtu se počítá. No a bylo jí jasné, že pokud něco chtěla, musela si na to vydělat.

Nepřehlédněte: Po 40 jsem začala nový život: S mužem, který je o 15 let mladší, ale dává mi mnohem víc

Idylku narušil jeden zásadní životní moment

Když přišla na vysokou školu, seznámila se s Edou. Byl z dobře situované rodiny, nikdy mu nic nechybělo a on se do Eleny zamiloval na první pohled. "Přestože nebyl můj typ, znala jsem jeho původ a řekla jsem si, že to s ním zkusím. Bylo mi totiž jasné, že se s ním nebudu mít špatně. Vím, zní to vypočítavě, ale ten kdo nebyl v mé situaci a nezažil si léta ponižování, to nedokáže pochopit. Proto si myslím, že by to takový člověk ani neměl soudit," začíná své vyprávění křehká blondýnka. Elena s Edou randila přibližně čtyři měsíce, než se do něj zamilovala. "Trvalo to sice jistý čas, ale opravdu jsem se do něj upřímně zamilovala. Byl totiž neuvěřitelně pozorný, ochotný, laskavý. Po půl roce mě požádal o ruku a já jsem souhlasila. "V té době už byla Elena těhotná. Na miminko se oba velmi těšili. Když se jim narodila Adélka, působili jako perfektní rodina. Bydleli v luxusní čtvrti, měli obrovský dům s bazénem a žili přesně život, po jakém Elena vždy toužila. No v době, kdy jejich holčička oslavila třetí narozeniny, přišla krize. Edova firma se totiž dostala do konkurzu a peněz bylo mnohem méně. Museli prodat dům a přestěhovat se do paneláku. A s tím se neuměla Elena vůbec vyrovnat."

Přečtěte si také: Letní flirt mě téměř stál manželství: Nakonec mi vše pomohla zachránit tato jedna drobnost

Následovaly výčitky, pláč, sters, nervozita. "Nedokázala jsem se s tím smířit. Vrátilo se mi v paměti všechno, co jsem prožívala jako malá. A to jsem v reálném životě opět zažít nechtěla." Tak Elena udělala něco, co by zřejmě nikdo nečekal. "Roky byl do mě zamilovaný bývalý spolužák z výšky Teo. Byl CEO v nadnárodní společnosti a protože pracoval a žil ve Vídni, vídali jsme se opravdu sporadicky. V té době jsem mu zavolala a dali jsme si společnou večeři. Věděl, o naší rodině všechno a také o mé minulosti. No a byl ze mě stejně hotový jako kdysi. Bez váhání mi navrhl, ať od Edy odejdu a nastěhuju se k němu. Že začneme novou společnou životní etapu. Měl jen jedinou podmínku. Adélka, nemohla být se mnou. Ano, udělala jsem to. Přišla jsem domů, sbalila jsem si věci a Edovi jsem poslala jen esemesku. Svou dceru jsem neviděla už více než šest let. S Teem žijeme momentálně v SAE, takže o malé a Edovi nevím vůbec nic. Přestože mám absolutně všechno a nic mi nechybí, vnitřně stále řeším, co jsem udělala. Adélka mi chybí. Přestože čas už nevrátím, věřím, že jednou mi moje dcera odpustí... Nedokázala jsem to tehdy řešit jinak..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..