Můj manžel měl na dovolené pikantní zálibu: Od té doby co jsme se vrátili, chce ode mě každý večer toto

Jsem za každý experiment. Alespoň to jsem si o sobě myslela, dokud mě můj manžel nepřekvapil na dovolené. Od té doby chce ode mě věc, která nakonec poznamenala náš vztah.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

S Adamem jsme nebyli na dovolené nějaký čas, protože roky předtím jsme měli malé miminko. Po tomto období jsme se rozhodli jet přes léto k moři jen my dva, abychom si užili opět čas a soukromí.

Čtěte také: Přítelkyni jsem záviděla její luxusní život: Když mi odhalila celou pravdu, litovala jsem ji

Nevyhledávali jsme společnost, ale ...

Dovolenou jsme si chtěli užít co nejvíce, protože doma u dětí je to limitováno. Každý večer jsme proto chodili do společnosti. V jeden večer jsme natrefili na sympatickou skupinku lidí. Popíjeli jsme a bavili jsme se, jako bychom se znali dlouho. Adam a já jsme přitom nikdy nebyli takoví, že bychom na dovolené vyhledávali společnost, právě naopak. S těmito lidmi to však bylo jiné a všichni jsme byli, jak se říká, "na jedné vlně".

Když se zavřel bar, skončili jsme v jeden večer na hotelovém pokoji, kde jsme si udělali takovou malou after párty.

Atmosféra byla uvolněná a protože témata byla více a více intimnější, někdo dostal nápad, abychom se začali dívat porno. Pointa byla taková, že každý z nás vybral díl, na který jsme se dívali a analyzovali. Bylo to odvážné, ale zároveň vzrušující. Situace, do které jsme se dostali, hodně prozradila o naší fantazii a zároveň jsme se tak trošku dozvěděli i o tom, jaké jsou naše tajné choutky. Bylo vidět, že Adam se nejprve stydí a sbírá v sobě odvahu. Začala jsem tedy první, aby mu to jako mému manželovi nebylo "trapné". Atmosféra byla taková uvolněná a spontánní, že nic nebylo nikomu hloupé a celkem fajn jsme se na tom bavili.

Když jsme však přišli na náš pokoj, Adam byl vyhecovaný a chtěl pokračovat. Brala jsem to velmi příjemně, opepřilo to náš vztah a další večery jsme strávili za zavřenými dveřmi s touto naší novou zálibou.

Od té doby co jsme se vrátili, chtěl to ode mě každý večer

Když však dovolená skončila, vše se vrátilo do starých kolejí. Tohoto "suvenýru" se však můj muž nehodlal vzdát a toužil po tom, abychom pokračovali s touto rutinou i doma. Jeho nároky se však postupně začaly zvětšovat a kým na začátku mu stačilo společné sledování a sex, později mě začal do těchto "filmů pro dospělé" mírně zapojovat a vytvářeli jsme si vlastní scénáře u nás v ložnici.

Nikdy jsem neviděla Adama takto vzrušeného a změnilo to o 180 stupňů jeho postoj ke mně. Náš intimní život prošel doslova revolucí. Náš vztah však také. Chtěl to ode mne téměř každý večer a jeho nároky se postupně stupňovaly. Občas, když jsem se nad tím zamyslela, jsem si vyčítala, co jsem to za ženu a vůbec, za matku. Avšak plnit "manželské povinnosti" bylo pro mě také automatickou záležitostí, protože jsem věděla i to, že jakmile couvnem, náš vztah může být
ohrožen. Mnoho žen si to nepřizná, ale je to tak. Muži to prostě pro funkční vztah potřebují.

Nepřehlédněte: Sestra mě zachránila před osudovou chybou: Otevřela mi oči v tom, jakého muže jsem měla 14 let po svém boku

Náš vztah to poznamenalo v této věci

Po nějakém čase jsem zjistila, že ačkoli je Adam mnou maximálně sexuálně uspokojen, náš vztah už nebyl takový jako předtím. Měla jsem pocit, jako bych už ani nebyla jeho ženou, ale cizí milenkou. V situacích, kdy se kolem mě motali jiný muži nebo měli jeho známí narážky, byl většinou ve vztahu žárlivý. Po této "pikantní zálibě" to však opadlo a právě naopak. Měla jsem pocit, jako by se o mě chtěl podělit skutečně s kýmkoli. Připadala jsem si, jako kdybych neměla žádnou hodnotu.

A možná právě já sama si za to i můžu. Tolik jsem chtěla být "ideální ženou a milenkou", až jsem šla proti své vlastní hrdosti ... Mám pocit, že náš vztah je už jen o tom jednom ... Někdo to má na začátku vztahu, jiný zřejmě na konci a to je právě náš případ.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..