Job snů nebo noční můra? Podívejte se, jak vypadá den módní poradkyně Kate Middleton

Chtěly byste pracovat jako módní poradkyně samotné vévodkyně Kate Middleton? Věřte, že tento job není tak úplně práce snů.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Je vzdělaná, okouzlující a vždy dokonale upravená. Její šatník patří k nejsledovanějším na světě. A protože svým vzhledem reprezentuje i britskou královskou rodinu, vždy musí vypadat perfektně. Ano, být módní poradkyní vévodkyně Kate Middleton, vypadá na první pohled skutečně jako job snů. Jaká je však realita a co všechno musí žena na tomto postu dělat?

Vždy po ruce

No nebudeme vám lhát, není toho opravdu málo. Být pravou rukou vévodkyně Kate Middleton, kterou se v podstatě tímto postem stáváte, je opravdu náročná práce. Musíte jí být totiž k dispozici doslova 24/7. Samozřejmě, že ne fyzicky, ale na telefonu určitě. Nemáte totiž na starosti, jen její outfity, ale i organizaci dne. Tu musíte ovládat do puntíku, abyste uměly perfektně doladit look Kate na dané události. A to jich je během dne opravdu požehnaně.

Toto vše musí módní poradkyně Kate Middleton během dne stihnout

Stylistka Natasha Archer stála ve stínu manželky prince Williama od 2007 a dělala jí i osobní asistentku. Když však v dubnu odešla na mateřskou dovolenou, zastává její funkci Virginia Chadwyck-Healey, v uměleckých kruzích známá jako "Ginnie". Je dlouholetou přítelkyní a bývalou spolužačkou Kate i prince Williama. Módní stylistka vévodkyně se během dne rozhodně nenudí. Pomáhá jí vybírat oblečení, nakupuje pro Kate, mnoho věcí řeší i online, přesvědčuje ji, aby se nebála trošku zariskovat někdy i něčím výraznějším a netradičnějším, navíc s ní cestuje, absolvuje pracovní návštevy a setkání, pomáhá jí s výběrem outfitů na focení a během nich dolaďuje její celkový look. A to věru není měsíční plán. Ale denní rutina.

Přečtěte si také: Rebelka princezna: Tímto Diana vytáčela nejen královnu, ale i svého manžela, jiní to však na ní milovali

Nová etapa

Ginnie skutečně vnesla nový vítr do šatníku Kate. Její outfity se staly o něco uvolněnější, méně formální a více hravé, jak jsme mohly pozorovat v minulosti. Velmi často sahá jen po dvoubarevné kombinaci a vypadá to, že si mimořádně oblíbila starou dobrou klasiku - bílou s černou. Ginnie si nechává záležet na doplňcích, které jsme u Kate dosud viděly spíše výjimečně. Drobnými detaily tak přivádí každý její model k výjimečnosti. A nutno uznat, že krásné brunetce to mimořádně sluší.

Nepřehlédněte: Nemusí mít velikost XS, aby dokázala sršet sexappealem: Při výběru plavek pro plnoštíhlé se řídí těmito triky

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..