Dva týdny po svatbě jsem zjistila, že můj muž žije dva paralelní životy: Jak byste na toto zareagovaly vy?

Pro většinu žen, je svatba nejkrásnějším okamžikem v životě. Stejně tomu bylo i v případě Dominiky. Ale to, co následovalo těsně po ní, ji psychicky na jistý moment položilo.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dominika už od malička snila o svém princi. Velmi se toužila vdát a založit rodinu. Její první láskou byl soused z vedlejší ulice. Začali spolu randit, když měli čtrnáct a ona si myslela, že ho dokonale zná. Právě proto, když se těsně před třicítkou brali, domnívala se, že si bere někoho, o kom ví absolutně všechno. Ale velmi se mýlila.

Mohlo by vás zajímat: Porovnání tekutých make-upů s cushion: Jak dosáhnete sjednocené pleti a vykonturování obličeje?

Náznaky jsem zpočátku ignorovala

"Svatbu jsem měla naplánovanou od malička. Přesně jsem věděla co a jak chci. Igor skvěle zapadal do mého plánu. Dobře jsem ho znala, měli jsme toho mnoho společného a výborně jsme si rozuměli. Od puberty všichni kolem nás říkali, že  jsme pro sebe stvořeni a já si to myslela také. Tedy do určitého momentu." Těsně před svatbou však začal být Igor nějaký jiný. Nesvůj, nervózní, choval se úplně jinak než bylo zvykem. Dominika to připisovala stresu ze svatby. Teprve když mu jeden večer přišla sms a všimla si textu, znervózněla.

Nepřehlédněte: Svedla jsem ženatého šéfa: Když se to dozvěděla jeho žena, řekla mi něco, co jsem nedokázala jen tak hodit za hlavu

"Evidentně mu psala nějaká žena, kterou dobře znal, protože text byl v tom smyslu, ať si tento krok dobře rozmyslí, nebo o ni přijde navždy. Nevěděla jsem jak reagovat. Měli jsme noc před velkým životním rozhodnutím, vše bylo dohodnuté, připravené a teď tohle. Myslím, že jsem v podvědomí tušila, že je to něco velmi špatného, protože jsem se celá třásla. No nenabrala jsem odvahu zeptat se ho na to. Tak jsem se tvářila, že o ničem nevím a na druhý den jsem mu řekla "ANO". "

Nepřehlédněte: "Nice Girl Syndrom" mi ničil vztahy: Pochopila jsem, že najštastnější jsou ženy, které mužům nikdy nedovolí toto

Moment, který změnil vše

Přestože se daný moment Dominika snažila dostat z hlavy, moc jí to nešlo. Její neklid se stupňoval a neuměla ho zpracovat. "Pamatuji se na ten den jako kdyby to bylo dnes. Měli jsme dva týdny po svatbě a vraceli jsme se ze svatební cesty. Zatímco si dával Igor před odletem sprchu, vzala jsem si jeho mobil a poprvé v životě po x letech jsem se do něj podívala. Byla jsem doslova paralyzována. Měl v něm všechno. S tou ženou si psal, čtyři roky. Ano, čtete správně. Čtyři roky s ní randil, přespával u ní, když mi tvrdil, že je na služebce, znal její děti, rodinu, chodil na jejich společné oslavy. Nechápala jsem. Najednou byl pro mě člověk, kterého jsem znala 15 let někdo úplně cizí. Když jsem to dočetla, postavila jsem se, zabouchla dveře a odešla jsem. Setkali jsme se až na letišti a to věděl, že jsem zřejmě všechno odhalila. Jediné, co mi řekl, bylo promiň. Na víc se nezmohl. Hned po návratu domů jsem požádala o anulaci manželství. Nevím, jestli někdy překonám tu bolest a hněv, které v sobě dosud nosím."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..