V manželství mě začalo zajímat, odkud má Alex tolik peněz: Setkání s touto osobou rozluštilo záhadu

Dominiky manžel Alex byl od prvního momentu záhadný, ale to jí na něm přitahovalo. V jedné věci dělal však tajnosti i v manželství a to jí nedalo nakonec spát. Díky třetí, zcela cizí osobě, se dozvěděla, o co se jedná.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V manželství mě začalo zajímat, odkud má Alex tolik peněz

Dominika chodila s Alexem něco přes rok, když ji požádal o ruku. Pozorností a suvenýry ji zasypával od začátku a žádost o ruku také proběhla ve velkém stylu. Svatbu zorganizovali poměrně rychle a Dominiku ani nenapadlo, že v skutečnosti ví o svém budoucím manželovi skutečně žalostně málo. Dokonce na ni apelovala vlastní rodina, když přišla s tím, že se bude vdávat. Alexe viděli dohromady asi tak dvakrát a jejímu otci se nelíbila jeho odpověď na otázku, co vlastně dělá, jak si vydělává na takový přepychový život. "Tehdy se přiznám, že jsem nad tím nepřemýšlela a raději jsem otce okřikla, ať mu dá pokoj. No v manželství jsem si začala všímat několika věci a můj manžel se stával pro mě v otázce financí a našeho ne právě skromného životního stylu velkou záhadou," vysvětluje Dominika.

Mohlo by vás zajímat: Náhodný sex nemusí zůstat bez následků: Pro mě to znamenalo změnu na celý život a ne, nebyla jsem těhotná

Setkání s touto osobou rozluštili záhadu kolem mého manžela

O Alexovy práci věděla Dominika jen tolik, že má nějakou menší firmu, která se zabývá prodejem a koupí počítačové techniky a příslušenství a dalších věcí. Ve skutečnosti však nevěřila, že jen z tohoto by dokázali financovat nejen výplaty zaměstnanců, různé náklady firmy, ale především jejich nákladný život. Byly to tři dovolené v exotice ročně, na účet dostávala víc než jen průměrný měsíční plat a dokonce padl i návrh, že nemusí pracovat vůbec, ale na to nepřistoupila. Postupně jí nešlo do hlavy, že její manžel chodí vícekrát do týdne i o víkendech pozdě domů.

"Dokonce se stalo i to, že párkrát nepřišel domů na noc vůbec a odůvodnil to tím, že měl hodně práce a přespal ve firmě na gauči. Jednou mě v kavárně po práci oslovila jedna žena. Na první pohled byla velmi vyzývavá až vulgární a prý, abych manželovi vzkázala, že dnes si přijde do baru pro to, co jí dluží. Nejdříve jsem jí řekla, že se musela splést, ale drze mi odpověděla, že nemám ani ponětí, koho jsem si vzala. To mě vyděsilo. Prý můžu jít s ní, pokud nevěřím a přesvědčit se sama. Nevím, kde se to ve mně vzalo, ale já jsem s tou ženou fakt šla. Setkaly jsme se večer  na jednom místě a odtud šly spolu. Přiznávám, byl to risk, ale musela jsem vědět pravdu. Věděla jsem, že od Alexe bych se jí nedočkala," pokračuje Dominika, která opravdu neměla ani tušení, co může čekat.

Čtěte také: Namísto svatby rozchod: Toto náš vztah položilo pár dní před svatbou

Manžel měl překvapivě i druhý byznys, o kterém jsem nevěděla

Už, když se ocitla Dominika před budovou, věděla přesně, což může uvnitř očekávat. Přestože se bála, musela se jít přesvědčit na vlastní oči. "Uvnitř viděla polonahé a nahé ženy tančit kolem tyče a uslintaný chlapy, jak po nich házejí peníze. Dotyčná mě táhla za ruku a ukázala na zadní roh, kde seděl můj pán manžel. Ačkoliv nebyl v dámské společnosti, bylo mi z toho pohledu špatně. On uprostřed tohoto všeho kolem. Setkali se nám pohledy a to mluvilo za všechno. Dotyčná se jen usmívala a pak řekla, že kdyby platil na čas, nemuselo se stát toto a ukázala na mě. Byla to její pomsta, bylo to nechutné, ale mně to otevřelo oči a najednou jsem pochopila, za což jsem byla na těch luxusních dovolených, za co mám ten snubní prsten, ten celý přepych, ve kterém žiji. Bylo mi do pláče. Vyběhla jsem odtud s nechutným pocitem, že Alex provozuje bordel a v duchu jsem si nadávala, že jsem to nezjistila dříve. Nebýt té ženy, asi bych se to nikdy ani nedozvěděla. Takže svým způsobem jsem jí byla vděčná," popisuje své tehdejší pocity Dominika.

Nepřehlédněte: Dva roky jsem se neuměla vzpamatovat z rozvodu: Na dovolené jsem podlehla cizinci, život mi změnil od základů

Od jejího zjištění uběhl už nějaký čas a od Alexe se odstěhovala do svého starého bytu. Stále se na něj nedokáže ani podívat, přestože jí stále volá a ujišťuje ji, že nikdy nic neměl ani s jednou z těch žen, které zaměstnává, že je to jen byznys a že miluje jen ji. Nedokáže mu to uvěřit a i kdyby tomu tak bylo, nedokáže ani překousnout, že provozuje takovýto podnik.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..