Nejoblíbenější účes Meghan Markle po porodu je jasný: Využijete jeho výhodu ve svůj prospěch i vy?

Čerstvá zastupující šéfredaktorka britské edice Vogue vévodkyně Meghan Markle je zárukou vkusu. A to nejen pokud jde o módu. Účes, který v období po porodu znovu zvolila je údajně její tajnou zbraní. Proti čemu?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Je všeobecně známo, že vévodkyně Meghan určuje trendy prakticky vždy, když se objeví na veřejnosti. Očima celého světa je posuzována a hodnocena nejen kvůli tomu, co si oblékne, ale i kvůli tomu, jak vypadá. Jelikož se názory na to, co je považováno za krásné různí, i ona se častokrát pro svůj vzhled dostává pod palbu kritiky. A to mnohdy i kvůli protokolu, který musí jako členka královské rodiny dodržovat.

Nepřehlédněte: 8 beauty tajemství princezny Diany: Díky nim byla vždy středem pozornosti a uměla se prezentovat

I navzdory protokolu

Královský protokol neupravuje pouze chování královské rodiny na veřejnosti, ale i jejich vizáž. Od momentu, kdy se bývalá americká herečka Meghan Markle stala součástí královské rodiny jsme ji mohly vidět s dvěma nejčastějšími účesy - volně rozpuštěnými jemnými vlnami a drdolem. Právě pro druhý zmíněný účes se předčasně vévodkyně dostala do střetu s pravidly protokolu. A to konkrétně pro jeho "messy" verzi.

Přestože to není oficiálně zakázáno, Kate Middleton ani ostatní členky královské rodiny nenosí účesy, při kterých by jim do obličeje padaly prameny vlasů. Meghan Markle v minulosti častokrát zvolila uvolněnější styl účesu, který byl s tímto nepsaným pravidlem v rozporu.

Po porodu přišla změna

Porodem syna Archieho nastaly u Meghan nepochybně velké změny. A jsou viditelné i navenek. Vévodkyně upustila od ležérních forem oblíbeného účesu. Od té doby co se vévodkyně stala mámou, byla na veřejnosti několikrát viděna s novou elegantnější formou jejího oblíbeného drdolu. A to hned několikrát. Naposledy na evropské premiéře filmu Lví král. Její změna pravděpodobně není zapříčiněna změnou postoji k nepsanému pravidlu týkajícímu se úpravy vlasů členy královských rodin, ani ráznou změnou v oblasti její stylu. Údajně za jejím rozhodnutím stojí tajný způsob, jak zabránit poškození její královské "koruny krásy".

Přečtěte si také: Princ Louis oslavil svůj první rok: Oproti minulosti královská rodina zvolila jiný styl portrétových fotografií

Pravý důvod?

V rozhovoru pro Mail Online vysvětlil možný důvod kadeřník celebrit James Johnson: "Když jste těhotná, cyklus vypadávání vlasů se zastaví a přestanete ztrácet vlasy. Po porodu vypadnou všechny vlasy, které měly za 9 měsíců vypadnout ve velmi krátké době. Meghan se možná rozhodla pro uhlazený drdol, aby zabránila dalšímu poškození jejích vlasů. Je to navíc rychlý účes a ideální pro horké počasí." Jeho vysvětlení nepochybně dává smysl. Messy bun je náročnější na úpravu. Ta častokrát zahrnuje teplo stylingových nástrojů, které způsobuje další poškozování vlasů. Naopak, pro úpravu hladkého drdolu potřebujete jen tužící přípravek. Jak jednoduché! Je to vlastně také jeden z nejstarších a nejefektivnějších triků pro kudrnaté, ale i pro rovné vlasy.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..