Lea až do svatebního večera netušila, jakého sukničkáře si vzala za manžela: Zjistila to chvíli po obřadu

Hněv, stud a asi i dobrá dávka adrenalinu ji přinutily, aby udělala věc, kterou i s odstupem času považuje za to nejlepší, co mohla udělat.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Všechno bylo dokonalé až na manžela nevěrníka

Naše čtenářka Lea se nám svěřila s jejím příběhem manželství, které trvalo jen velmi krátce. Svému budoucímu manželovi věřila jako nikomu a přestože to po letech chození nebyla už ta žhavá a vášnivá láska, myslela si, že si za ta léta vybudovali něco mnohem většího. "Skutečně jsem tomu věřila. Až do našeho svatebního večera bylo všechno krásné a takové, jaké jsem chtěla mít, jaké jsem si vysnila. Celé naše rodiny, já v bílém, dokonalá výzdoba a prostor, no a můj čerstvý pan manžel, kterého jsem přistihla in flagranti s jednou z mých družiček kamarádek, jak ji obšťastňuje. V první chvíli šok, následně ponížení na vlastní svatbě a hanba, pak obrovský hněv. Ne, neplakala jsem, ale přímo zuřila. Dotyčné a manželovi jsem bez slov vrazila na jednu i druhou tvář, ani se nebránili, jen ona mi povýšeně vmetla do tváře, že nebyla jediná, se kterou mě podváděl. Pak jsem utekla co nejrychleji domů," objasňuje Lea, které se zároveň v té chvíli zrodil nápad, co musí udělat.

Mohlo by vás zajímat: Pokud mu ve vztahu nedopřejete tuto věc, poběží za jinou: A ne, netýká se to otázky sexu

Vypnula jsem telefon a nastoupila do letadla

Lea měla s manželem zaplacené letenky na svatební cestu hned v noci po svatbě. Věci měly sbalené, ty jeho vyhodila ven oknem a přidala ještě ty svoje. Zavolala si taxi a odvezla se na letiště. Nikomu nezvedala telefon, ani rodině. Ačkoli ji to mrzelo a věděla, že se o ni bojí, neměla náladu, aby někomu něco v této chvíli objasňovala. Tak vypnula telefon a nastoupila do letadla. Dříve oznámila, že nakonec cestuje sama a viděla ty pohledy, avšak snažila se rychle odvrátit pohled. "Lítost jsem nepotřebovala ani od rodiny, ani od nikoho jiného. V těch chvílích jsem chtěla být jen sama se sebou," řekla.

Čtěte také: 18 let jsem žila s mužem, kterého jsem vlastně neznala: Tato věc mi pomohla k tomu, abych zjistila, kdo opravdu je

Plakala jsem jen jednou a pak jsem si užila dovolenou

Přestože se ještě těch nechápajících pohledů dočkala více než dost především v hotelu, kde měli s manželem rezervovaný novomanželský apartmán, nepoložilo ji to. Apartmán zrušila a zařídila si místo toho menší pokoj, který by jí nepřipomínal, že tam měl být ještě někdo další. "Personál hotelu mi neodporoval, myslím, že se mě tak trochu i děsil," zhodnotila s odstupem času. Jak Lea nakonec přežila ty dva týdny? Pokud byste čekaly, že se bude utápět v slzách, jste na omylu: "Ano, přiznám se, že jsem se pořádně vyplakala, ale jen jednou, když jsem otevřela dveře pokoje na hotelu a vše na mě dolehlo. Šla jsem si dát pořádnou dlouhou sprchu spolu s pláčem. Ráno jsem vstala a dělala všechno tak, jak se na dovolené dělá," dodává Lea.

Nepřehlédněte: Jedna věc mi v našem vztahu nedá spát: Dělal ji pro svou bývalou a mohl se přetrhnout, ale v mém případě je to tabu

Bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat

Hned po pár hodinách strávených na pláži neměla Lea nouzi o pohledy přitažlivých cizinců. Nejdříve si jich snažila nevšímat, potom ji večer jeden z nich oslovil na baru. "Přestože jsem byla nervózní, protože jsem nerandila ani s cizími muži nebavila a neflirtovala celá léta, protože jsem byla zadána, nabrala jsem odvahu. Ani nevím jak, ale s tímto cizím a sexy mužem jsem prožila celé své líbánky, které jsem měla prožít s manželem. Řeknu vám, že to, že jsem tam nakonec šla sama mi dalo mnohem víc než kdybych seděla doma, zavřená v bytě, obklopena rodinou, která by celou dobu nadávala na mého pána manžela a mě jen litovala. Namísto povzbudivých řečí typu, máš na lepšího, jsem prožila fantastické dva týdny s neznámým a ano nechala jsem se přesvědčit i na sex s ním, a nelituji. Bylo to to nejlepší, co jsem mohla po takovém zklamání udělat," přiznává Lea, která nebyla však naivní. Věděla, že doma ji to všechno čeká, ale díky té dovolené získala odstup, odreagovala se a zejména popřemýšlela o tom, co bude dělat po návratu domů. Nemluvě o tom, že dotyčný cizinec ji kontaktoval a po celý rok udržovali "kamarádský vztah na dálku", a nedávno souhlasila, že se setkají v Itálii v Římě na dovolené.

Foto:
Schwarzkopf Elite Model Look
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..