Chtěla jsem podržet kámošku po rozvodu: zneužila to však vůči mně a dodnes nemohu z hlavy dostat tento obraz

Mirka přišla v jednom momentě ne o jednoho, ale hned o dva své nejbližší lidí. Obraz toho, jak k zradě došlo má před očima ještě i dnes.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vztah Mirky a jejího manžela Lukáše začínal idylicky. Seznámili se v práci, kde je dohromady dali jejich kolegové, neboť prý bylo jasné, že si budou rozumět. A rozuměli! Jednou z lidí, kteří měli v jejich seznámení "prsty" byla i Mirky kamarádka Petra, se kterou takříkajíc vyrůstala. Kamarádky z dětství se staly dříve spolužačkami, spolubydlícími a později i kolegyněmi. Byly nerozlučné, tedy do momentu, dokud se Petra nezamilovala a nevdala. Mirka se v jejich společnosti cítila jako "páté kolo u vozu" a její kamarádka to na ní samozřejmě viděla. Když Petra při jednom z pracovních projektů poznala Lukáše, věděla, že bude pro Mirku ten pravý.

Nepřehlédněte: Pokud mu ve vztahu nedopřejete tuto věc, poběží za jinou: A ne, netýká se to otázky sexu

Šťastně až do smrti? To těžko!

Mirka a Lukáš se po určité době vzali. "Nemohla jsem být spokojenější. Měla jsem milujícího manžela, který si navíc výborně rozuměl i s mou kamarádkou a jejím manželem. Stala se z nás nerozlučná parta. Trávili jsme spolu volný čas i dovolené, "vzpomíná Mirka." Naše idylka však bohužel netrvala dlouho. Zatímco se mně a Lukášovi dařilo, Petra začala mít ve vztahu se svým manželem problémy, šlo to s nimi dolů z kopce a dospěli do stádia, kdy byl na stole rozvod."

Jelikož rozvod Mirky kamarádky nebyl jen teoretickou záležitostí, ale realitou, snažila se jí spolu s Lukášem pomoci a podržet ji v její těžkých chvílích. Petřin už bývalý manžel si totiž až podezřele rychle našel novou partnerku, což Petra samozřejmě těžce nesla. "Uznala jsem, že pro Petru bude nejlepší, když alespoň na chvíli unikne z reality a vydali jsme se na společnou dovolenou. Po jednom z večerů, kdy jsme zapíjeli její rozvod se stalo něco, co jsem dodnes nezpracovala," pokračuje ve svém smutném příběhu Mirka.

Přečtěte si také: Ženy dnes převzaly roli mužů: Nejkurióznější způsoby, jak chtěly sbalit muže, vám otevřou oči

Za dobrotu na žebrotu

"Ten večer jsme si vyrazili do jednoho z nedalekých barů. Popíjeli jsme, bavili se s novými známými, ale mě jaksi rozbolela hlava, tak mě manžel doprovodil domů a šla jsem si lehnout. Uprostřed noci jsem se probudila kvůli žízni. Vyšla jsem z pokoje a slyšela nějaké zvláštní zvuky přicházející z obýváku. Když mi došlo, o jaký druh zvuků jde, předpokládala jsem, že si Petra z baru přinesla nějakou známost. To, že Lukáš nespal vedle mě, když jsem se probudila, jsem si neuvědomila až v momentě, když jsem uviděla, že tam Petra není s náhodnou známostí, ale s mým manželem. Zůstala jsem jako opařená! To, co se tam "skoro" stalo se mi oba pokoušeli vysvětlit svérázným způsobem. Oba z toho obviňovali toho druhého, shodli se pouze na tom, že to byla chyba."

Od osudné noci uplynulo pár měsíců, ale Mirka stále není schopna postavit se této situaci čelem. Dokonce odešla i z práce, aby tam nemusela "povedenou dvojici" potkávat. To, co v tu noc viděla na vlastní oči totiž nemůže dostat z hlavy: "V jednom okamžiku jsem přišla o manžela, svou nejlepší přítelkyni a také schopnost věřit lidem. Zrada celoživotní kamarádky, které jsem chtěla pomoci je samozřejmě jedna věc, ale zcela jiná zase porušení slibu věrnosti, který mi dal můj manžel!"

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..