Dopis pro mého bývalého: Děkuji, že jsi mi zlomil srdce, bylo to to nejlepší, co si mohl pro náš vztah udělat

"Děkuji ti, že jsi mě nemiloval a nevážil si mě. Jen díky tobě dnes vím, jaký vztah hledám a kdo jsem," píše Andrea, která musela potkat hajzla, jen aby se naučila vážit si dobrých mužů.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zdá se, že v lásce někdy musíme spadnout na úplné dno, abychom se měly od čeho odrazit. Přesvědčila se o tom i 34letá Andrea, která má pro svého bývalého přítele jasný vzkaz.

Nepřehlédněte: Pokud mu ve vztahu nedopřejete tuto věc, poběží za jinou: A ne, netýká se to otázky sexu

Dopis pro mého bývalého

"Víš, na koho jsem myslela v můj svatební den? Na tebe. A poprvé jsem měla při té myšlence úsměv na tváři. Protože kdyby nebylo tebe, dnes bych tady nestála. Nebyla bych štěstím celá bez sebe, že si beru muže svého života. Muže, kterého bych předtím považovala za nudného suchara. Děkuji ti, že jsi mi zlomil srdce a že jsem u tebe každý den měla pocit, že si nic lepšího nezasloužím. Děkuji ti, že když si mě podváděl, cítila jsem se jako nejošklivější a nejtlustší žena na této planetě, která za nic nestojí. Děkuji ti, že jsi mě nemiloval a nevážil si mě. Jen díky tobě dnes vím, jaký vztah hledám, kdo jsem, jakou mám hodnotu a jakého skvělého muže ve svém životě dnes mám."

Nepřehlédněte: Čas narození vašeho dítěte předurčuje kvalitu vašeho svazku: Je lepší, pokud se narodí před nebo během manželství?

Definitivní tečka za minulostí

"Tím nejhorším možným způsobem jsi mě naučil, že nikdo na světě není zodpovědný za moje štěstí, pouze já sama. Nikdo mě nebude milovat, pokud nebudu milovat samu sebe. A víš co? Dnes jsem ta nejšťastnější žena na světě. Můj budoucí manžel mi dá každé ráno pusu na čelo a řekne mi, že jsem nádherná. Muž, kterého si dnes beru, mě po pár týdnech randění představil své rodině a od prvního momentu si plánoval se mnou společnou budoucnost. Tento muž si po dvou letech klekl na koleno a před mými rodiči mi vyznal lásku tak krásně, jak si to ty nikdy nedokázal (pouze když si měl tři promile a za ušima první nevěru). Ze všeho nejvíc ti však děkuji za to, že jsi vstoupil do mého života a naučil si mě, jak se muž nemá k ženě chovat. Jen díky tobě jsem zjistila, jakého muže ve skutečnosti potřebuji. A tys to nebyl."

Nepřehlédněte: Mít po boku muže v tomto znamení je nesmírně náročné: S kým váš život nebude procházka růžovou zahradou?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
TJ

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..