Využijte výhod širokých kalhot: Užívejte si v nich volnost a pohodlí, které k létu patří

Jednoduchou odpovědí na to, v čem "proplout" další z letních dnů jsou široké kalhoty, které se mohou pochlubit puncem komfortu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kalhoty ve střihu "skinny" dlouhá léta panovaly módě. V roce 2018 však přišel zvrat a něco se změnilo. Evolucí pozměněný střih získal na vzdušnosti a ženy více nebyly nuceny, bez možnosti jiné alternativy, trávit čas v mnohokrát nepohodlných upnutých skinny modelech. Obzvláště v létě oceníte výhody komfortu, který tyto kalhoty nabízejí.

Nepřehlédněte: Proutí, sláma, bambus: kabelkám tuto sezónu jednoznačně vládnou přírodní materiály

Na vlně trendu

Nejnovější a momentálně nejtrendovější podoba, jakou se mohou široké kalhoty pochlubit je styl "paper bag", který v roce 2019 vytváří klíčovou siluetu. Ještě jste se s tímto pojmenováním nesetkaly? Představte si papírový sáček, který jste předtím držely v ruce, tak nějak vypadá vrchní část kalhot papebag kalhot, která je většinou doplněna o opasek. Kalhoty začínají těsně nad pupkem, v oblasti beder a nohou jsou volné a splývavé, co je na stupnici pohodlí řadí na přední příčky. Pohodné a trendové, to je přímo ideální kombinace.

Pár centimetrů navíc

Pokud nepatříte právě k dámám, kterým bylo na výšce dopřáno, oceníte výhodu, kterou vám opticky zaabezpečí právě tento módní kousek. Je totiž doslova zázrakem, jaké divy dokáže s naší postavou udělat výběr oblečení. Samozřejmě za předpokladu, že je správný. V tomto případě se však nemusíte bát, že šlápnete vedle. Obzvlášť, pokud si vyberete model širokých kalhot s vysokým pasem, který vám přidá pár centimetrů, o které vás "obrala příroda".

Přečtěte si také: Riflová bunda pro všechny milovnice tohoto stylu: Sezónu 2019 ovládly tyto střihy, které se budou nosit!

Kalhotami proti mýtům

Široké kalhoty se vám sice zamlouvají, ale na straně druhé nejste fanynkami vysokých podpatků? Ty však, jak mnohé předpokládají, nejsou u tohoto typu kalhot povinnou výbavou, ačkoliv by se to mohlo zdát. Ve správné délce si je klidně můžete dovolit zkombinovat s nízkými sandálky či oblíbenými letními šlapkami. A to klidně i když v té kombinaci zamíříte do kanceláře.

Kombinované výhody

Namíchejte si koktejl výhod tohoto módního kousku a přidejte cosi navíc. Prodloužená silueta, nepopiratelná pohodlnost a letní uvolněnost ve spojení s jednoduchostí výběru se jednoznačně snoubí v overalech z prodyšných materiálů, které jsou bezpochyby složkou šatníku, který vám usnadní život minimálně v tom, že nabízí rychlou odpověď na to, co dnes na sebe.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..