Můj milenec by klidně mohl být mým otcem: No vím, že s nikým mladším bych neměla toto

Hana vždy odsuzovala ženy, které měly milence. Až do chvíle, kdy se do této kategorie zařadila sama. Navíc, její druhý vyvolený, měl o 25 let více než ona. Důvod, proč v tomto trojúhelníku setrvává, nedokázala pochopit, až do jistého okamžiku.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Hana měla relativně šťastné manželství. Její muž jí ve všem pomáhal, nakupoval, vařil, staral se o děti a velmi slušně vydělával. Jedinou jeho chybičkou krásy bylo, že měl o pět let méně než ona. A přestože na začátku, tento rozdíl nepociťovali, jak ubíhaly roky, ona sama si to velmi dobře uvědomovala. Možná více než by chtěla.

Mohlo by vás zajímat: Pokud jste si myslely, že vám projde nevěra, mýlíte se: Tato věc vás vždy prozradí

Na začátku tento malý detail přehlížela

"Jasně, že v době největší zamilovanosti si to vůbec neuvědomujete. Ale když už máte čerstvých 35 a muž po vašem boku teprve připravuje oslavu 30 let, začnete se nad tím zamýšlet. Ale ne z čistě povrchních důvodů. Začala jsem mít pocit, že mě vlastně kdykoliv může vyměnit za mladší model. Moje tělo už nebylo to, co kdysi, víte jak dvě děti udělají své. Stejně se měníte celkově, formujeme se vám osobnost, máte jiný pohled na život jako v dvacítce. A v tomto jsme se názorově také nějak více rozcházeli," začíná své vyprávění křehká brunetka, které by skutečně tipovali méně než 25, ačkoli ona si to nemyslí.

Nepřehlédněte: Po zásnubách jsem udělala věc, kterou si budu vyčítat do konce života: Nemám odvahu říct to snoubenci

"Když se nad tím zamyslíte, podle mě to má svou logiku, že to začnete řešit. Jediná chyba byla, že já jsem to řešila sama v sobě, okolí a Adama jsem z toho jaksi vynechávala. Najednou jsem se cítila neatraktivní, nepotřebná, jakási méněcenná. A tyto mé pocity ve mně rostly až do chvíle, kdy jsem poznala Šimona. Byl o 25 let starší, ale vypadal mimořádně dobře. Staral se o sebe, cvičil, takže tento věk byste mu rozhodně netipovaly. Seznámili jsme se na jednom nedělním brunchy, kam jsem vyběhla s kámoškou. Slovo dalo slovo a vyměnili jsme si čísla. to co následovalo, asi netřeba velmi rozmazávat a dokážete si to domyslet. " Hana a Šimon se začali pravidelně setkávat, chodili spolu na večeře, do kina, dokonce párkrát jeli společně na víkend mimo zemi. Hana svou nepřítomnost doma, před manželem obhajovala novými případy, protože pracovala jako právnička s náročnými služebními cestami. A on jí to věřil. Neměl důvod pochybovat o své ženě.

Toto mi nikdo předtím nedal

"Vím, mám krásnou, zdravou rodinu, perfektní děti a pečlivého manžela. Jen jako bonus, druhého chlapa k tomu. Nedokážu se toho, co mám s Šimonem vzdát. I když to zní sobecky a hloupě, dává mi něco, co by mi nikdo mladší podle mě nedal. Neboť na to musí chlap dozrát. Pocit důležitosti a toho, že mě potřebuje. Nikdy předtím jsem to nezažila. Nemluví o tom, jen se tak chová a to je nejdůležitější. Miluji svého muže, ale velmi miluji i Šimona. To co bude, dnes neumím odhadnout. Věřím jen, že se to obejde bez velké bolesti na obou stranách ... "

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..