Tato superpotravina zahání hlad a zrychluje trávení: Pokud si ji dopřejete každý den během měsíce, dokážete shodit 5 kilo

Bojujete už roky neúspěšně s kily, ale stále jste se nedopracovaly k vytoužené postavě? Možná pro vás máme řešení. A docela jednoduché. Stačí, když si tuto potravinu dopřejete každé ráno a věřte, že uvidíte výsledek.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přestože léto je již v plném proudu, nic vám nebrání v tom, dopracovat se ještě teď k vytoužené figuře, pokud jste to náhodou nestihly. Pomoct vám přitom může potravina, kterou pravděpodobně máte i ve své domácnosti. A skvělá zpráva je, že díky ní dokážete během čtyř týdnů shodit až 5 kil. Tak co, zajímá vás, o co jde?

Mohlo by vás zajímat: Chcete zhubnout z oblasti břicha? Toto je 5 nápojů, které vám k tomu dopomohou

Prospěšný tuk, se kterým jdou kila dolů

Ano je to tak, i díky tukům se dá hubnout. Tedy tím prospěšným pro naše tělo rozhodně. A není to žádná hloupost, nebo novodobý trend. Kokosový olej je něco jako zlato mezi potravinami. Dobře to věděli už i generace dávno před námi. Obsahuje totiž všechny hlavní látky, důležité vitamíny, potřebné bílkoviny, enzymy, ale zejména nasycené kyseliny potřebné na správnou činnost trávení a fungování organismu. No a právě nasycené mastné kyseliny jsou přesně to, co urychluje proces, kdy se nespalují cukry ale tuky. Tedy ty jsou zodpovědné za to, že dokážete shodit opravdu velmi rychle. Účinek kokosového oleje, prý výborně funguje zvláště pokud se potřebujete zbavit tuku v oblasti břicha, které jednoznačně patří mezi nejproblematičtější partie. Perfektní na něm je i to, že potlačuje chuť na jídlo.

Čtěte také: Cítíte se unavené? Možná vám chybí magnézium, do jídelníčku zkuste zařadit tyto potraviny

Začněte a ukončete s ním den

Začněte s ním ráno nalačno a během dne si ho dopřejte vždy před hlavním jídlem. Úplně postačí jedna čajová lžička. Důležité však je pustit se do jídla až 20 minut poté, co si ho dáte. Tehdy se totiž stihnou dostavit účinky, které potřebujete. A to je eliminace chuti. Takto si během měsíce dokážete nastartovat trávení, pročistit organismus a zbavíte se i přebytečné vody v těle. No a kila půjdou dolů samy. Stačí když vedle toho budete dostatečně pít a zamyslíte se i nad tím, co máte každý den na talíři. Navíc kokosový olej obsahuje antibakteriální a antivirové látky. Proto je skvělou prevencí proti chorobám, v náročnějším období. A o jeho benefitech pro pleť a pokožku, určitě dobře víte, takže sem tam ho dopřejte i této oblasti. Nejenže po jeho užívání budete vypadat mnohem lépe, ale budete se tak i cítit. Tak co, zkusíte to?

Nepřehlédněte: Hubnutí po porodu zvládnete s naprostou lehkostí: Díky těmto třem trikům shodíte během šestinedělí

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..