Topmodelka Daniela Peštová bude předsedkyní poroty Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2019

Topmodelka Daniela Peštová se stane předsedkyní poroty finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR pro rok 2019, která se uskuteční koncem srpna na Pražském hradě.

Zdroj: Schwarzkopf Elite Model Look
Zdroj: Schwarzkopf Elite Model Look

Letošní finále prestižní modelingové agentury Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR je za dveřmi a postupně se tak dozvídáme, co nás letos čeká. Každoročně se na Pražském hradě sejde elita ze světa modelingu a podpoří tak nadějné nové tváře.

Minulé ročníky byly předsedy poroty této nejprestižnější modelingové soutěže Michaela Kociánová, Tereza Maxová či Linda Vojtová, ze známých osobností například Jiří Bartoška nebo Adela Banášová. Daniela strávila léto jak v Čechách, tak i v zahraničí. V Praze nafotila dvě titulky a módní strany a také dvě kampaně. Daniela skvěle vyvažuje péči o rodinu a stíhá i práci.

Čtěte více: Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro ČR a SR: O budoucích modelkách se rozhodne již brzy

Právě dnes fotí velkou kosmetickou kampaň ve Španělsku. Je příkladem toho, že modelingová kariéra může při správném managementu trvat opravdu dlouho. Ke své účasti v porotě podporovatelka nadace Alsa říká: "Jsem ráda, že mohu v roli čestné předsedkyně poroty podpořit nadějné talenty na počátku jejich modelingové kariéry. Důležitou roli hraje charisma, energie, profesionalita, ale v současnosti i jejich prezentace na sociálních sítích."

 

Foto:
Schwarzkopf Elite Model Look
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..