Finalisté Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro ČR a SR: Kdo se stane novou nadějí modelingu?

Podařilo se nám exkluzivně získat pár fotografií letošních nových nadějí modelingu.

Zdroj: Schwarzkopf Elite Model Look 2019
Zdroj: Schwarzkopf Elite Model Look 2019

Z více než 8000 zájemců v Čechách a na Slovensku bylo vybráno 23 finalistek a finalistů. Zájemci se prezentovali v obchodních centrech na castinzích, byli vyscoutovaní vyhledávačitalentů agentury Elite, zda se přihlásili online. Jejich třemi sudičkami v porotě budou ambasadorky projektu Denisa Dvořáková za Čechy, Michaela Kociánová za Slovensko a předsedkyně poroty Daniela Peštová. Zda se jim podaří navázat na úspěchy světových vítězek například Michaely Hlaváčkové, Lindy Nývltové, Alexandry Sashy Gachulincové či Michaely Kocianové, to se uvidí ve Španělském sále Pražského hradu 27. srpna, během finálového galavečera plného módy a živé hudby.

Schwarzkopf Elite Model Look 2019

"Jsem nadšený z úrovně mladých žen a mužů, kteří se nám do projektu Schwarzkopf Elite Model Look letos přihlásili. Zároveň je pro nás velkou zodpovědností starat se o kariéry těchto mladých lidí, kteří jak věřím, budou minimálně stejně úspěšní jako jejich předchůdci", říká ředitel soutěže a spolumajitel agentury Elite Sáša Jány.

Slovenská topmodelka Kristína Chrasteková žijící v Praze, nafotila finalistky a finalisty. Jako vynikající odbornice na módu se ujala také stylingu finalistů. Kristína byla jednou z mála topmodelek, které se zároveň objevily v kampaních Prada a Miu Miu. Často fotila s legendárním fotografem Stevenem Meiselom a jako jediná Slovenka se objevila na titulce Vogue Italia. Dnes se kromě fotografie a stylingu věnuje i režii.

CZ finalisté: Hlasuj!

JAKUB HOLAS

JOSEF ŠTOLBA

KRYŠTOF DOLEŽAL

KRYŠTOF TUNZER

SEBASTIAN KLIMEŠ

VÁCLAV KŘÍŽ

SK finalisté: Hlasuj!

ANDREJ CHAMULA 

DOMINIK TÓTH

JOZEF KOLIBÁR

MAREK KOSORÍN

SAMUEL VALO

CZ finalistky: Hlasuj!

ANIKA ŠTYCHOVÁ

EMA NERUDOVÁ

ELIŠKA NOVOSADOVÁ

JUDITA PULKRÁBKOVÁ

KLÁRA BINDEROVÁ

ZUZANA FRANCOUZOVÁ

SK finalistky: Hlasuj!

CHARLOTTA KUŠNÍROVÁ

KARIN ZÁVODSKÁ

NELA JENČOVÁ

SIMONA ZGURIŠOVÁ

SOFIA RICHTEROVÁ

 

Foto:
Schwarzkopf Elite Model Look 2019,Kristína Chrasteková
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..