Lamač ženských srdcí Leonardo DiCaprio s novou přítelkyní: Kritika je na jejich 22letý věkový rozdíl, ona ho však brání

Přítelkyni, se kterou momentálně už nějaký ten pátek randí herec Leonardo DiCaprio, se poprvé setkal, když jí bylo jen 10 let. Je mezi nimi 22letý věkový rozdíl, který je pro mnohé trnem v oku. Modelka Camila Morren však svou lásku k němu obhajuje i takovýmto způsobem.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jejich vztah čelil kritice od začátku

Modelka Camila Morreno je aktuální přítelkyně herce Leonarda DiCapria. Jak informuje magazín Harper´s Bazaar, Camila byla představena Leovi už jako deseti letá svým kmotrem Al Pacinem. Ačkoliv je známo, že přítelkyně, které si slavný herec vybírá za partnerky, jsou od něj podstatně mladší, nevyjímaje Camill, mnozí si z toho začínají dělat legraci. Leo, který má dnes neuvěřitelných 44 a je stále fešák, tvoří pár s modelkou něco přes dva roky. A už od začátku musel jejich vztah čelit kritice a nepřejícnosti. Nejnověji se však ozvala sama Leova krásnější polovička prostřednictvím své sociální sítě.

Mohlo by vás zajímat: Marilyn Monroe milovala život a hříšnosti: Jen díky této jedné věci se udržovala ve formě, osvojíte si ji i vy?

Na výsměšný graf na internetu reagovala touto fotografií

Na internetu začal podle zmíněného magazínu kolovat jakýsi graf, který zobrazuje věk partnerek herce. Pod ním se najde i komentář, že Leonardo nikdy nechodil s někým starším než 25 let. Alespoň podle veřejně dostupných informací. Přesně na něj se rozhodla reagovat Camila a to velmi svérázným způsobem. Na svém Instagramu zveřejnila fotografii legendárních herců Lauren Bacalla a Humphrey Bogarta, mezi nimiž byl věkový rozdíl 25 let. I takovýmto způsobem chtěla bránit jejich vztah.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A love like this

Příspěvek sdílený Camila Morrone (@camilamorrone),

 

Čtěte také: 5 rad od Iriny Shayk, jak si ubrat věk bez rukou plastického chirurga: Na tyto rituály nedá nejkrásnější Ruska dopustit

Na nenávistné komentáře dala Camila tuto reakci

Bylo to jako kdyby se spustila lavina a kritika na zamilovaný pár se sypala ještě více. V jednom z komentářů dotyčný napsal, že když bude mít Camila 25 let, Leo vztah ukončí, protože to je jeho horní hranice. Mnozí ji dokonce nazvali hloupou. Camilina reakce byla taková: "Právě jsem si přečetla některé komentáře k mému Instagramu a můj bože, lidé, jste tak zlí a plní hněvu k lidem, které ani neznáte. Žijte s trochu méně nenávistí a věnujte svůj čas a zájmy jiným věcem, protože život bez nenávisti je docela fajn."

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Camila Morrone (@camilamorrone),

 

Nepřehlédněte:Rozdílný pohled na výchovu dětí je markantní: V čem se vévodkyně Kate a Meghan při výchově ratolestí neshodnou?

Inu, nechme se překvapit, zda bude Camila jen jednou z mnoha před ní a zda si bude lásku k Leovi bránit i za několik let. My jim to přejeme.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..