Možná vás překvapí, kolik dětí plánuje princ Harry s Meghan Markle: Důvod v sobě nese silné poselství

V nedávném, nejnovějším rozhovoru, které princ Harry poskytl, otevřeně přiznal, že s vévodkyní Meghan plánují maximálně dvě děti. Jejich důvod je na první pohled zvláštní, ale když se nad ním zamyslíte ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Malý Archie bude mít asi jen jednoho sourozence

Jak informuje magazín Elle i několik dalších, nedávno vystoupil princ Harry v televizi, kde s ním dělala rozhovor známá antropoložka a ochranářka, doktorka Jane Goodall. Jejich vzájemný rozhovor byl velmi zajímavý a Harry se v něm podělil i o osobní rodinné plány, které mají s manželkou a čerstvou maminkou, Meghan. Známá a oblíbená dvojice tak všechny překvapila svým rozhodnutím mít maximálně jen dvě děti. Jejich malý Archie tak bude mít pravděpodobně jen jednoho sourozence.

Mohlo by vás zajímat: Chůva královských dětí je na roztrhání: Podívejte se, jak vypadá den ženy, která se celý den věnuje královským dětem

Už nyní se dějí věci, které nutí prince přehodnocovat otázku budoucích dětí

Důvod, který je k tomuto rozhodnutí vedl, je jak jinak enviromentálního charakteru. Všichni vědí, že královská rodina nevyjímaje prince a vévodkyni, se velmi angažuje v tomto směru. Osud planety jim velmi vážně leží na srdci a mnoho zahraničních cest je toho důkazem. V zmínce o rodinných plánech tak padla překvapivá, ale zase i logická poznámka o změně klimatu, která se stává čím dál tím víc horší. Princ Harry řekl: "Musíme všem připomenout ... Jsou tu věci, které se dějí již nyní. Už v tom žijeme ... Je to děsivé ..."

Čtěte také: Kate Middleton se již více než 20 let řídí jednou radou: Víte, kdo jí ji dal a proč jí pomáhá v životě?

Měli bychom být schopni zanechat něco lepšího pro budoucí generaci

Ačkoli by se někomu zdálo rozhodnutí mít jen dvě děti na základě klimatických změn trošku přehnané, když se nad tím zamyslíte, víte, co tím chtěl princ říct a sám to i blíže takto popsal: "Myslím, že mě k tomu přivedli lidé, které jsem potkal a místa, která jsem měl to štěstí navštívit. Vždycky jsem měl spojení a lásku k přírodě. Teď to vidím jinak, bez jakýchkoliv pochybností. Vždy jsem se snažil za to bojovat a to ještě předtím, než jsem měl dítě ... Dvě jsou maximum ... Vždy jsem to bral tak, že toto místo je půjčené. Tak inteligentní, jako bychom měli všichni být, tak bychom měli být schopni zanechat něco lepšího pro budoucí generaci," dodal v rozhovoru.

Nepřehlédněte: Takto žije ve skutečnosti královská rodina: Co všechno za ně dělá služebnictvo a kdy si už nedokáží poradit?

Přivést děti na tento svět vyžaduje, abychom se chovali zodpovědně i po té stránce, že budeme dbát na dobro planety, na to, v jakém stavu ji zde pro ty naše děti jednou zanecháme. Nad tímto by se měl v dobrém zamyslet každý rodič a už teď jít svým dětem příkladem.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..