Důvěrnice princezny Diany: Ví, co se děje za dveřmi paláce a s královskou rodinou má dodnes výborné vztahy

Tato žena má s královskou rodinou doslova nadstandardní vztahy a její členové ji zbožňují. Ona sama dobře ví, co se děje za dveřmi paláce. Kdo je vlastně Lady Collin Campbell?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Diana na její rady nedala dopustit

Princezna Diana byla známá tím, že do svého soukromí pustila málokoho. O emocích a problémech moc nemluvila, téměř vše řešila vnitřně sama. Tedy až na malé výjimky. Mezi hrstku jejích nejbližších, rozhodně patřila Lady Collin Campbell. Tato žena jí pomáhala překonat náročné životní období a dávala Dianě cenné rady. Dokonce jí pomáhala při výchově synů a  naučila ji jednu velmi cennou věc, kterou si princezna vzala k srdci. Aby věci dělala tak jako cítí. Možná právě díky Lady Collin Campbell, zažili Harry a William alespoň trochu klasiky dětství. Diana je brávala do kina, fast foodů, na procházku do parku a dělala s nimi běžné věci, které byly dříve v paláci tabu. Sympatická Lady Collin Campbell, vnesla do princeznina života nový vítr, který tak velmi potřebovala. A pro Dianu byla velmi důležitá.

Mohlo by vás zajímat: Křtiny královských dětí jsou vždy výjimečné: Tento detail však udělala Meghan jinak než Kate, či Diana

Pravidelně se s královskou rodinou setkává

Důvěrnice princezny Diany však má dodnes s královskou rodinou skvělé vztahy. Pravidelně se s rodinou setkává a sama královna si ji velmi váží. Uvědomuje si totiž, jak křehké Dianě pomáhala všechno zvládat. Lady Collin Campbell, patří mezi velmi otevřené lidi, nebojí se říct svůj názor, ale je mimořádně citlivá a empatická. Navíc je i inteligentní a sečtělá. Dobře reaguje v krizových situacích a v jednom rozhovoru se Harry vyjádřil, že na všechno měla vždy perfektní odpověď. Možná proto, ji jeho matka opravdu zbožňovala.

Čtěte také: Královna outfitů Meghan Markle přestřelila: Tímto detailem si vysloužila vlnu kritiky

Toto na ní celebrity a královská rodina miluje

Lady Colin Campbell, vlastním jménem Georgia Arianna Ziadie je spisovatelka a expertka na královskou rodinu a protokol. Pracovala v televizi, rádiu, novinách a nakonec napsala několik knih o královské rodině. Takže má řadu zkušeností. Královský protokol ovládá do puntíku a to co na ní členové monarchie milují, je její upřímnost a smysl pro spravedlnost. Říká věci tak jak jsou a nikdy nezavádí informacemi. Tímto si získala i mnohé známé osobnosti, které na její profesionalitu a lidský přístup nedají dopustit.

Nepřehlédněte: Princezna Diana nosila kousky, které se opět vracejí do módy: Všimněte si na ní outfitů, které jsou dnes IN

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..