Čeká vás váš velký den? Svatební šaty v těchto stylech momentálně na přehlídkových molech bodují

Módním trendům podléhají všechny části šatníku. Pokud během svého velkého dne upřednostníte polohu moderní nevěsty před nevěstou klasickou, vsaďte na nejsilnější trendy z přehlídkových mol.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V hlavní roli - crop top

Řídíte se heslem, že v jednoduchosti je krása? Nechcete však na druhé straně působit fádně? Forma módního experimentu, která k nám dorazila před několika sezónami je aktuální i v roce 2019. Návrháři svými modely vybízejí nevěsty k tomu, aby zaujaly své hosty hladkými crop topy a odpovídající sukní, které zajistí, že "vyčnívat z davu" budete i v řadách nevěst.

Maximální objem

Sezóna roku 2019 přinesla opět do módy objem. "Balónové rukávy" neobešly ani svatební módu, ve které průhlednými materiály získaným objemem a výrazným zdobením podtrhují renesanční atmosféru, ve které vznikaly. Romantický rukávový trend ve svých kolekcích použily mnohé módní domy, mezi nimi i Ines di Santo, Mariage od Viktora a Rolfa či Leanne Marshall.

Nepřehlédněte: Teprve se narodil a už se řeší jeho vzdělání: Pošlou princ Harry a vévodkyně Meghan Archieho do americké školy?

Ztělesněné sebevědomí

Power-Suiting byl jedním z oblíbených trendů, které jsme mohly na letošních přehlídkových molech vidět. Nevěstám dodávají sebevědomí jinak, než to dokážou typické svatební šaty. Tyto "svatební obleky" jsou vybaveny silnými prvky - jako jsou krajky, hluboké výstřihy či dokonce pelerína. Ty podtrhují ženskost a poskytují nevěstě moderní vzhled.

Koncentrovaná sofistikovanost

Koncentrovaná sofistikovanost v nejčistší formě! Svatební overaly jsou bezpochyby tady! Tento atypický svatební oděv se objevil téměř v každé kolekci, v každém stylu. Od uvolněného a bohémského, přes elegantní a moderní až k sexy krajce. Každá netradiční nevěsta bažící po trendu si jednodznačne vybere!

Přečtěte si také: Gigi Hadid prozradila tajemství svého dokonalého břicha: Díky tomuto se k němu snadno dopracujete i vy

Meghan Markle mánie

Mánie! A to doslova! Ta zavládla po tom, co se Meghan Markle objevila ve svatebních šatech od módního domu Givenchy na schodech směřujících ke Kapli svatého Jiřího, kde řekla své "ano" a stala se oficiální členkou britské královské rodiny. Boatneck, rafinované poodhalení ramen, čistá a minimalistická silueta se v této sezóně po vzoru vévodkyně ze Sussexu dostaly nějakým způsobem do mnoha svatebních kolekcí, čímž designéři vzdali hold nejen vévodkyni, ale i jejím elegantním svatebním šatům, které byly doslova uměleckým dílem.

Meghan Markle mánie vol. 2

Svatební šaty Meghan Markle byly největší inspirací přehlídkových mol, ale její druhé svatební šaty, ve kterých se vévodkyně objevila na recepci rozhodně nezaostávaly. Minimalismus zažil v posledních několika sezónách oživení, a to i v podobě saténového provedení, které představuje nostalgické ohlédnutí za stylem 90. let, ve kterých se dominanci těšily tzv. "prádlové šaty."

Foto:
Profimedia, Cushnie, Elie Saab, Ines Di Santo, Theia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..