Jennifer Aniston stále v kontaktu s bývalou láskou: Proč má i po letech odloučení k Bradovi Pittovi tak silné pouto?

Herecká dvojice, která již v soukromí dvojicí není léta, prý spolu stále udržuje kontakt a podporuje se. Přestože za jejich rozchodem stála i třetí osoba a okolnosti nebyly pro herečku příznivé, zachovala se ušlechtile. Co je za tím?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Na Hollywood nevídané

Jennifer Aniston a Brad Pitt, kdo by neznal jejich příběh lásky a rozchodu? Kdo by neznal veřejnou příčinu jejich rozchodu, do které byla zapletena jejich herecká kolegyně s plnými rty Angelina Jolie? Kdo by však řekl, že i po letech a dalších neúspěšných manželských pokusech se právě oni dva budou kontaktovat? Jejich vztah na dálku zahrnuje prý občasné telefonické hovory. Jeden o druhém tedy nevědí jen z médií, ale také díky zájmu jednoho o druhého, který se lety nevytratil. Na Hollywood rozhodne nevídané, že i po letech jsou si rozvedení manželé tak blízcí, co říkáte?

Mohlo by vás zajímat: Shazování poporodních kil podle Meghan Markle: Toto je cvičení, které dělá i spolu s mámou

Občas si zatelefonují

Jak informuje zdroj blízký okolí herečky pro magazín Elle, z bývalých manželů se stali dobří přátelé, kteří nemají problém s tím, že se jeden druhému občas telefonicky ozvou a když se setkají na veřejnosti, tak se jeden druhému nevyhýbají. Byli přece spolu 7 let, než došlo k jejich odloučení. Oba si od té doby prošli dlouhou cestu i s dalšími partnery a dnes jsou sice svobodní, ale zdá se, že na dobré cestě a spokojeni se svým životem.

Čti také: Víme, kde můžete potkat nejkrásnější ženy světa: Toto jsou jejich nejoblíbenější prázdninové destinace

Brad k ní přišel po podporu

Mnozí začali spekulovat začátkem tohoto roku, kdy se Brad objevil na párty své bývalé k jejím 50 narozeninám. Během celého večera prý byli oba velmi přátelští a ačkoli by nikdo od Jenn nečekal, že by ho měla právě ona podržet v těžkých časech během rozvodu s Angelinou a bojem o péči o jejich děti, udělala tak. Brad si k ní prý přišel po podporu a dostalo se mu jí. Což svědčí skutečně o hereččině ušlechtilosti. Ne každá by se takto zachovala, celebrita, necelebrita, co říkáte?

Velkodušná i díky přátelství

Jak dále prozradil zdroj magazínu, Jennifer si dokázala k Bradovi zachovat silné pouto a žádnou nenávist i kvůli tomuto:"Podpora, kterou ve svém životě dostala od žen jí skutečně pomohla pohnout se směrem nahoru. Povzbuzení od jejích filmových i reálných přítelkyň, Lisy Kudrow a Courtney Cox ji dohnaly k tomu, že dnes na staré křivdy nemyslí, ale dívá se dopředu." Dokonce to byly právě její přítelkyně, se kterými projednala možnost, že by Brada pozvala na svou oslavu 50. Nakonec na jejich radu tak udělala a byla prý velmi šťastná, že se ukázal.

Nepřehlédněte: Pět celebrit, které zdaleka nemají velikost XS a vypadají dobře: Tyto známé osobnosti uznávají sexy křivky!

Navzdory jejich dobrým vztahům a občasné komunikaci se však tito dva k sobě nevrátí. To potvrdil i zmíněný zdroj těmito slovy: "Rozešli se a udělali to proto, protože měli vážné problémy. Nejsou hloupí. Vzpomínají si, proč to nefungovalo."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..