Priyanka Chopra patří mezi nejvlivnější lidi světa: Kdo je tato žena, která je nejlepší přítelkyní Meghan Markle?

Tato žena je jednou z nejlépe placených a nejpopulárnějších indických celebrit, kterým se ve velkém stylu podařilo prorazit i v Americe. Že nevíte o kom je řeč? Chyba! Tato exotická kráska totiž není jen nejlepší přítelkyní stylové britské vévodkyně, ale patří i mezi 100 nejsilnějších žen planety.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Toto změnilo její život od základů

Krásná Priyanka se narodila 18. července 1982 v indickém městě Jamshedpur. Oba rodiče má lékaře a právě kvůli jejich práci se mnohokrát stěhovali. V podstatě prožila klasické dětství. Tři roky žili i v USA, ale následně se vrátili zpět do Indie. Právě v té době poslali Priyanky rodiče její fotky do soutěže Miss Indie, což absolutně změnilo její stereotypní život od základů. Křehká tmavovláska zazářila i na světovém finále. V roce 2000 se stala Miss World. Přesně dva roky poté, co soutěž vyhrála, se jí začaly hrnout nabídky na účinkování ve filmech. V podstatě ani nevěděla jak se stala tváří bollywoodského filmového průmyslu.

Herečka, zpěvačka, filantropka a nejlepší přítelkyně Meghan Markle

Viděly jsme ji ale i v amerických filmech a kromě toho to však zkoušela i v hudební oblasti - nazpívala singl s Pitbullem, objevila se i v písničce Johna Lennona a její singl, který produkoval Will I Am, byl dokonce nominován na World Music Awards. Jednoduše zdá se, že tato kráska má talent na všechno, čeho se dotkne.

Nepřehlédněte: Nejstylovější britská princezna o korunu nestojí. Toto jsou nejlepší kousky z jejího šatníku

Objevila se i na svatbě prince Harryho a Meghan Markle. Tyto dvě bývalé herecké kolegyně si totiž nejen pracovně, ale zejména lidsky velmi sedly a staly se z nich výborné přítelkyně. Priyanku můžeme často vídat na titulkách magazínů, dělá rozhovory v nejznámějších talk show a my se vlastně ani nedivíme. Své soukromí si přísně střeží, chce se prezentovat zejména prací a svůj šarm a sexappeal využívá i v charitativní oblasti.

Přečtěte si také: 7 absurdních pravidel, které musí členové královské rodiny dodržovat: Co je samotné vytáčí a nemohou to změnit?

Ve velkém bojuje za ženská práva, rovnost pohlaví a feminismus

Má vlastní nadaci, jejímž prostřednictvím pomáhá malým indickým holčičkám. 70 dětem dobrovolně platí vzdělání a zdravotní péči, jen aby jim zajistila o něco lehčí život. Dokonce zaplatila výstavbu oddělení pro pacienty s rakovinou v nemocnici v Indii, kde kdysi pracoval i její otec. Je ambasadorkou organizace na rozvoj solární energetiky v částech země, kde jsou lidé bez elektřiny. Za tyto věci dostala i cenu Matky Terezy - "Mother Teresa Memorial Award" za dlouhodobou dobročinnou práci. Je vidět, že Priyanka má nejen nádhernou tvář, ale i srdce. Klobouk dolů!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..